Skocz do zawartości

Jakie buty? (kupie)


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz pomyśleć też o RST, np te http://www.halomoto.pl/index.php/product/1950/Buty/Turystyczne/RST/BUTY_SKORZANE_WP_RST_RAPTOR_BLACK_42_1512_.html - nie piszą tu nic o membranie, ale za tą cenę prawdziwej membrany bym się nie spodziewał.

Chyba że uda Ci się kupić coś markowego jak np. Arlen Ness o którym wspomina kolega wyżej.

 

Najważniejsze jeśli chodzi o buty motocyklowe to żeby były wygodne - ktoś wcześniej na forum pisał, że zadzwonił do sklepu, powiedział o co chodzi i dogadał się, że weźmie 3 pary i 2 odeśle.

Jak kupowałem swoje buty falco hoot też tak zrobiłem - zadzwoniłem, powiedziałem w czym rzecz. Zamówiłem 2 pary i nie było problemu ze zwrotem kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 370 zł możesz kupić nowe buty , mam takie , troszkę odpruł się rzep , ale są wygodne a skóra dobrej jakości

nowe ARLEN NESS kosztują od 700 do 900

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawdą jest że za te pieniążki nie kupicie butów które posłużą wam kilka sezonów. Zapewne coś się odpruje, odpadnie podeszwa, albo masa innych pierdół które spowodują że kupicie i tak droższe buty.

Jeżeli chcecie rozsądnie wydać pieniądze to polecam Sidi B2. Będą zdecydowanie najtrwalsze od tych co prezentujecie. Radzę się zastanowić czy opłaca się kupować dwa razy.

I najważniejsze, kupując buty na moto należy zawsze każdy but zmierzyć, każda stopa jest inna i każdy ma inne preferencje. Także odradzam zakupy internetowe, chyba że wcześniej zakładaliście takowe w sklepie.

Dokładnie tak jak mówi prezes posłuchajcie sie a nie będziecie żałować

Sidi jest liderem w produkcji butów nie tylko motocyklowych ale także dla kolarzy

B2 sa wyjątkowo tanie jak na swoją klase a bardzo duzo potrafią wytrzymać

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 300 zł poszukaj tutaj :

 

http://www.ccc.eu/#/pl/catalog/product/men/11

 

przepraszam ale nie mogłem sie powstrzymać :-) sam mam najniższy model sidi B2 ale z tego co wiem to za 300 zł raczej nic dobrego nie kupisz a jeżeli chodzi o używkę to jak miał bym jeździć w butach w których być może ktoś stracił życie albo się nie lubiał myć.......... to wybaczcie - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...