Skocz do zawartości

Yamaha FZS FAZER 1000 EXUP-NIEPOWTARZALNY


Marecki_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie skręcisz o 40 tysięcy to nie sprzedasz!

 

:wink:

 

 

To był jeden z powodów dla których pojechałem zobaczyć faziego - realny przebieg. Gdyby w ogłoszeniu było 25-30 kkm to na pewno bym na nie nie zwrócił uwagi, mimo fajnego wyglądu maszyny. Stwierdziłem że skoro sprzedający pisze że moto ma najechane ponad 60 kkm to może i reszta w ogłoszeniu to prawda i warto pojechać i je chociaż obejrzeć (szukałem sześćsetki ).

W otomoto był to fazi z największym przebiegiem, aż dziw bierze ilu ludzi kupuje moto i trzyma Je w garażu prawie nimi nie jeżdżąc żeby po kilku latach sprzedać z ledwo co dotartym silnikiem :wink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był jeden z powodów dla których pojechałem zobaczyć faziego - realny przebieg. Gdyby w ogłoszeniu było 25-30 kkm to na pewno bym na nie nie zwrócił uwagi, mimo fajnego wyglądu maszyny. Stwierdziłem że skoro sprzedający pisze że moto ma najechane ponad 60 kkm to może i reszta w ogłoszeniu to prawda i warto pojechać i je chociaż obejrzeć (szukałem sześćsetki ).

W otomoto był to fazi z największym przebiegiem, aż dziw bierze ilu ludzi kupuje moto i trzyma Je w garażu prawie nimi nie jeżdżąc żeby po kilku latach sprzedać z ledwo co dotartym silnikiem :wink: :biggrin:

 

 

Ale zdarzają się wyjątki. Ja mam FZ6 z 2006r i jeszcze nie ma przejechane 10 tyś km. Trochę szkoda że nie mam tyle czasu na jeżdżenie no ale cóż... Tak bywa czasami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Szedar :biggrin: Nawet sobie nie wyobrażasz jak tęsknie za Fazim i pluje sobie w brodę, że go sprzedałem :banghead: Więc o niego dbaj :crossy:

Ciężko jest znaleźć coś dobrego. Siedzę non stop na kompie i nic jeszcze nie upatrzyłem. Przymierzałem się do R1 i jakoś mnie to nie urzekło. Po takim sprzęcie pewnie będę dłuuuuugo szukał.... dobrze, że wymyślili piwo :flesje:

 

Edit:

Vector masz jakieś zdjęcia, link do ogłoszenia...?

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Vector masz jakieś zdjęcia, link do ogłoszenia...?

 

Kolego najdroższy, to jest moja poprzednia 954, którą sprzedałem do Częstochowy, kolega, który kupił już chcę kupować ode mnie następną Bladzię i chce upchnąć moją i jego ex :wink: Tak po krótce :wink:

 

Wysyłałem Ci zdjęcia na maila.

 

Od siebie gwarantuję, że moto jest absolutnie bezwypadkowe z oryginalnym przebiegiem - wszystko Ci napisałem w mailu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...