Skocz do zawartości

Honda Civic [film]


the-one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

The-one, Mam jeszcze jedno pytanie. W jakim programie montujesz filmik w całość ? ;)

Obstawiam Sony Vegas Pro.

Bardzo to zgrabnie wyszło.

Mi się podoba ten nieco senny nastrój przez cały filmik. Wszystkie teraz mają ten sam scenariusz - czyli z rzeczonym pier***nieciem po leniwym wstępie.

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mi się podoba ten nieco senny nastrój przez cały filmik. Wszystkie teraz mają ten sam scenariusz - czyli z rzeczonym pier***nieciem po leniwym wstępie.

 

Może i wszystkie, ale jeszcze nie widziałem żadnego w TAKIEJ jakości i z TAKIM montażem :icon_twisted: :icon_twisted:

 

Także TheOne - kręć sequel i pokaż co znaczy prawdziwe "H" na masce i v-tec pod nią :crossy: :crossy:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wkoncu znalazlem ten temat bo zalozyłem go w dziale "Przy Piwie", myslalem ze admin wyrzucil ten temat, ale przeniosl go tutaj :) Dzieki za opinie, a teraz po krotce postaram sie odpowiedziec na wasze pytania :) Kamera jak zwykle Canon HV40, do montazu uzywam Sony Vegas w wersji Platinum czyli tej najtanszej, bo tylko na taką mnie stać :D Jezeli muzyka sie podoba to dziekuje bo to moja produkcja. Moja Honda nie ma xenonów, sa to standardowe zarówki bez zadnych przerobek, po korekcji kolorów pewnie tak sie wydaje jakby to były xenony ;) Inspiracją do zrobienia tego filmu i takiej muzyki była reklama Hondy Accord a dokladnie ta:

 

 

 

Pierwsze zdjecia do tego filmu wykonaliśmy z moją kobietą w październiku, później przerwa i w zeszłym tygodniu dograłem z kolegą sceny na parkingu podziemnym. W czasie przerwy powstał utwór i pierwszy montaż.

Przyjdzie sezon i z kolegami planujemy nagrac dynamiczny film o motocyklach. Od siebię mogę dodac ze napewno musze popracowac nad dzwiekiem otoczenia itp itd. w post-produkcji :)

 

PozdRR

 

w 53 sek wyglada jakby kots Ci migal dlugimi bo go Twoje tunerskie kseony oślepiaja

 

Ten ktoś zapomniał włączyć światła, włączył je na trasie i akurat złapaliśmy ten moment

 

Super film i super montaż tego wszystkiego do kupy :flesje: :flesje:

 

ale brakuje mi tu pierdolnięcia :icon_twisted:

tzn po tej hipnotycznej melodii i dostojnej jeździe po liściach

czekałem na wybuch dymu spod kół i wg czegoś co pokaże

że Honda to taki zbójca i demon :icon_twisted:

a na koniec znów, dostojna jazda i ta hipno-melodia ^^

 

(mam nadzieje że Cie nie obrażam)

 

co nie zmienia faktu że ciarki przeszły po plecach :biggrin:

 

Racja, brak tu kopa. Zrezygnowałem z palenia gumy i katowania samochodu bo mi go szkoda a od początku chciałem taką spokojną muzykę i do niej dopasować podobne obrazy.

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...