Skocz do zawartości

FZS 600 kto ma?


Rekomendowane odpowiedzi

Stary ja miałem dokładnie ten sam dylemat z SV i Banditem. Na początku miał być SV z niemiec, później Bandit z Francji (w miedzy czasie było jeszcze kawasaki ZX-7R ale to był drugi koniec polski) No i trafiłem na Fazera.

 

A moj mail [email protected]

 

Co do serwisu to Yamahe masz jeszcze w Chorzowie i Czechowicach - Dziedzicach, ale to już od ciebie zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od października jestem szczęśliwym posiadaczem małego fazera z owiewkami rocznik 2004. Założyłem mu wyższą szybę i czekam na wiosnę. Ta wyższa szyba to czysta rozpusta bo człowiek siedzi sobie jak panisko a wiatr czuć dopiero tak powyżej 120km/h, chociaż wystarczy dupsko przesunąć deko do tyłu i lekko sie pochylić. Pozdrawiam resztę rodziny fazzich.

 

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, widze ze watek o fazerze zostal odswiezony. Moj fazerek czeka na nowy sezon i w sumie na nowego wlasciciela. Tzn. przed sprzedaza musze go wyposazyc tylko w nowa oponke przednia. Bo przednia oryginalna niestety juz prawie nie ma bieznika. Do tego sie troche rozwarstwia i raczej juz sie nie nadaje do jezdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też jestem szczęśliwym posiadaczem FAZERA 600 z 2003r.

Co do skrzyni biegów to u mnie z 1 na 2 czasami jest stuknięcie, ale to normalne. Kolega ma FJR z 65 tys. i u niego jest podobnie.

Zmieniłem w nim szybę na turystyczną, założyłem Bi-Xenony, wydech BOS.

Jeszcze muszę jakoś przerobić tylną lampę, bo jest okropna. Może jakąś od R1? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Pocieszyliscie mnie ze skrzynia!Te typy widocznie tak maja! :) :) Dzisiaj bylem w serwisie yamahy zobaczyc jak im idzie upiekszanie mojego malenstwa FZS 600 02 i juz sie coly trzese z wrazenia ma nowiutki wydech karbon leo vince ,spojler pod płucem i zrobiony pełny przeglad .Te xenonki moga byc super chetnie bym zobaczyl!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba skrzynie to jest najsłabsza strona yamahy. Jednak w fazerze to nie ma sie co bac. Nie slyszalem jeszcze , zeby komus padla skrzynia albo zdarzaly sie jakiejs wiekszy zgrzyty. W moim sprzecie z przebiegiem ok . 18 tys chodzi idealnie i czysciutko, ale to zaden przebieg jak na normalny motocykl.

A tak ogolnie , to moglby juz sobie ten snieg dac spokoj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem fz6-s 2004 r. ;)

Jest to moj pierwszy motor zrobilem nim dopiero kilkaset kilometrów ale wrazenia sa niesmowite. Motorek jest super :P . Trudno mi cos wiecej napisac procz tego ze mozna takim motorem z powodzniem jezdzic nie majac wiekszego doswiadczenia w prowadzeniu jednośladów, jast bardzo przyjazdny dla uzytkownika, fajnie przyspiesza i hamuje. Dobrze spisuje sie w miescie. Nie majac wiekszych doswiadczen z motocyklami jestem pod wrazeniem jak skutecznie mozna wytracac prędkość hamujac biegami super sprawa wystarczy redukcja i hamowanie silnikiem przy niewielkim ruchu i spokojnej jezdie rzadko sie hamulca uzywa - super sprawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich fazerków!!!

Ja posiadam fz6 N 2004r.

Moim zdaniem jest to najladniejszy motocykl z posrod

banditkow,chornecikow,sv suzuki itp.klasy 600.

No i osiagi tez ma niezle 8) POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zmieniłem w nim szybę na turystyczną, założyłem Bi-Xenony, wydech BOS.

mam do ciebie pytanko :

jak sprawuje ci się ten BOS-ik(zmieniałeś dysze?) ,sam myślę o sportowym wydechu do swojego fazera.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zachowuje? Cakiem ciekawie. Gada donośnie na wolnych obrotach i w momenie gdy przepustnica jest mocno otwarta. Podczas jazdy 80-140 prawie go nie słychać no chyba że jedziemy na 2 lub 3 biegu. Dysz nie zmieniłem bo to nie jest docelowy wydech. Ciekawostką jest fakt, że podniosło się zużycie paliwa i nie mam bladego pojęcia dlaczego. Widzę że jesteś prawie z wawy to można kiedyś gdzieś się styknąć to sam posłuchasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...