Skocz do zawartości

Zdałam - Kraków


Maja13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kuzynka na wiosnę też idzie robić na A, trudno było??

 

Tym razem jakoś nie bardzo trudno. Za pierwszym razem egzaminator zażyczył sobie hamowanie z poślizgiem kół bo inaczej nie zaliczy ( mimo że padał deszcz !!:rolleyes: ) więc jako pierwsza zdająca pierwsza zaliczyłam glebusia. Nie wiem jak reszta bo poszłam. Za drugim razem miałam innego egzaminatora i już nie miał takich pomysłów. Choć itak 3 osoby leżały w tym jedna dziewuszka poleciała na kota i zdarła sobie skórę z dłoni :eek: tak że rękawiczki to podstawa !! Teraz pogoda jest beznadziejna, zawsze rano jest mokro i trzeba uważać. Poza tym nieszczęsnym hamowaniem nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poślizgiem kół
, haha, ale ubaw. A egzaminowani oczywiście się nie odwołują i idą jak barany na rzeź :D

 

Tak na poważnie, to - w moim mieście - nikt sensownie nie potrafi wyłożyć jak się hamuje motocyklem i jak można to robić po 20godz. bardzo efektywnie. Żenada.

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż zrobić, człowiek na błędach się uczy. Przynajmniej wiem jak to jest jak się koła zblokuje :icon_eek: i oby więcej mi się to nie przytrafiło. Jeszcze dużo nauki przede mną, ale tą lekcję będę pamiętać. Szkoda tylko, że kosztowała 140 zł .... wolałabym tą kasę wlać do baku wydmuchać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdaje, że nie do końca miało być z poślizgiem kół, bo w 99% przypadków poślizg koła przedniego jest terminalny.

 

chyba wiem co ktoś do mnie mówi.... " uważajcie bo mokro ... nie musicie rozwinąć 50km/h ale muszę zobaczyć poślizg koła ... " nie wiem czy jest szansa wyprowadzić moto. z nawet niewielkiego poślizgu koła przód/tył ale nie mam zamiaru sprawdzać... Może doświadczeni motocykliści dadzą radę, ale na pewno nie osoby które wyjeździły 20 h i siadają na zdezelowany moto na góra 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...