Skocz do zawartości

SPRZEDAM HONDA CB500


Dav!doV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :cool:

Sytuacja zyciowa zmusza mnie do tego, ze musze sprzedac swoja CeBule.

Wiem, ze nie jest to zbyt odpowiedni czas na sprzedaz, lecz nic nie poradze.

Szukam dobrze platnej pracy juz od kwietnia i caly czas obijam sie o jakies badziewia w ktorych placa 6 zl na godzine. Paranoja.

Warto dodac, ze w tym sezonie zrobilem moze 5k km, ze wzgledu na slaba prace i byle jakie zarobki.

Dlatego musze sprzedac cebule i poinwestowac troche w roznego rodzaju kursy itp.

Motocykl kupilem 2 lata temu zaraz po zdanym prawku od instruktora z Legnicy ktory przejezdzil nim 2k km i stwierdzil, ze za slaby, bo wiekszosc kolegow lata litrami.

Mam do niej manuala, wymienilem w tym sezonie tylnia opone, przednia do wymiany na nowy sezon.

Lancuch ok.

Lakier org.

Klocki przod do wymiany.

Wady jakie zlapaly Honde w trakcie mojego uzytkowania(zrobilem na nim jakies 20tys km)

Zerwana linka sprzegla, potem gazu.

Raz polozylem sie na zakrecie predkoscia 20 km/h, prawy bok ma rysy 3 dlugosci 6 cm. Nie rzuca sie to w oczy, nie naprawialem tego, chce org. lakier miec.

Nie oszukujmy sie nie jest to motocykl NOWY, ale jak chcesz pojezdzic nie dokladajac do padla, to zastanow sie nad moja oferta. Jak cos to pisac tu lub PW.

Czyscilem ja po kazdej przejazdzce, ciezko na moto zarobilem, pucowalem, pilnowalem stanu plynow, wymienialem wszystko jak trzeba.

foty jeszcze z przebiegu 36k teraz jest 46 ale stan nie ulegl zmianie.

http://www.bikepics.com/members/davidov/97cb500/Default.asp

Mam tam jeszcze jakies lusterka do niego i inne pierdoly, cena 5400zl.

Edytowane przez Dav!doV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...