Skocz do zawartości

cb 450s jak to w koncu z nimi jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

wiem ze na forach jest wiele tematów a propos cb 450s ..tych wersji 44 konnej i 27 chyba ...no i wlasnie mam question po czym to kur..a poznać... niby w papierach mam 32KW czyli 44KM a numer ramy zaczyna sie od 3 a z tych wszystkich wpisów na forum wynika ze od 3 zaczynaly sie wersje zdlawione czyli 27 konne ...

no ok mozna jeszcze poznac po przyspieszeniu... no i z tym jest problem bo jeszcze nie zdazylem naprawic napedu predkosciomierza no wiec narazie dupa..znowu gdzies indziej ktos pisze ze powyzej 7000 obrotow wersja 44km powinna jeszcze przyspieszac a ta 27 konna dociagnie do 7000 i dalej nie idzie..no moja przyspiesza do samego konca... no i niby wszystko moze wskazywac ze mam ta wersje 44km..ale te numery na ramie .. to mnie troche dezorientuja..no i porownac z inna CeBula tez nie mam za bardzo jak... ktos ma jakis sensowny pomysl o co come on?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem CB450S rocznik 86, w numerze ramy(i silnika, który był trochę inny) była trójka na początku i dokręcała się prawie do 170 więc na pewno nie zblokowana - napraw licznik i sam sprawdzisz.

 

 

no juz jedzie do mnie slimak do licznika wiec jak jeszcze slonca wystarczy to moze bedzie okazja przetestowac ja zanim cala porozkrecam na kawalki przez zime hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką cebulkę i w dowodzie mam wbite 20kw czyli ta zdławiona do 27KM ale bujnąłem ją prawie do 170 więc raczej jest to wersja 44KM. Widocznie któryś z poprzednich właścicieli musiał oddławić silnik. Najlepiej to sprawdzić ją właśnie na prędkość innego pomysłu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...