Skocz do zawartości

Zimowisko dla motocyki ŁÓDŹ


notie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jakiś czas temu otworzyłem z bratem firmę i zmuszeni byliśmy wynająć lokal w dogodnej dla nas lokalizacji (centrum ul. Łąkowa), niestety lokal ma 130 m2 a my wykorzystujemy połowę tego i w związku z tym narodził się pomysł aby cześć magazynową przeznaczyć na przechowalnie dla motocykli.. Nie wiem czy coś z tego wypali ale być może się uda..

Lokal jest na parterze, podwórka pilnuje portier natomiast we wszystkich oknach są kraty.. Lokal jest ogrzewany, a w godzinach 8-17 od poniedziałku do piątku jest możliwość podziałania przy sprzętach gdyż wyposażony jest również w warsztat..

Moim skromnym zdaniem jesteśmy w stanie wygospodarować 12 miejsc na sprzęty ale jak komuś nie przeszkadzał by ścisk to wejdzie ich więcej..

Oczywiście w razie zainteresowania możemy rozszerzyć działalność oraz dodatkowo ubezpieczyć lokal tak aby w razie czego nie było później żadnych problemów..

Myślę że koszt 70 PLN miesięcznie nie jest kosztem wygórowanym jak na w sumie fajne warunki zimowania.. Chodzi tylko o to abyśmy nie musieli płacić czynszu za powierzchnię z której de facto nie korzystamy..

 

Jeżeli byście byli zainteresowani proszę o kontakt [email protected] lub tel. 601077755

 

Jesteśmy bardzo elastyczni jeżeli chodzi o pewne kwestie więc na pewno uda nam się dogadać..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...