Skocz do zawartości

Slick'i czy warto?


R1 GO!!!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I masz SC2 z przodu?

Gratuluję.

 

nie tak dawno kawasaki wygralo dzieki temu 24h Le Mans... ;)

 

nie moge sie doczekac az Cie poznam... ;) szkoda ze nie bylo mnie w lublinie bo Kuba zapraszal...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja już/na razie niestety nie jeżdżę, a ostatni sezon to STK 600. Lataliśmy razem? Po Twoim nicku niestety nie mogę Cię skojarzyć ;)

 

nie, ale bardzo zaluje bo znalem Kube i wiem jak rozbijaliscie sie na torze. dlatego przykre jest to co sie stalo z zespolem... to jest wlasnie cholerny poznan!

 

nicki na forach mam rozne, wiadomo numery sa pozajmowane. najczesciej pisze na forum gixxera, tam mam "domkij", ale to tez przez przypadek... mowia na mnie wielun albo prezes...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie, ale bardzo zaluje bo znalem Kube i wiem jak rozbijaliscie sie na torze. dlatego przykre jest to co sie stalo z zespolem... to jest wlasnie cholerny poznan!

 

nicki na forach mam rozne, wiadomo numery sa pozajmowane. najczesciej pisze na forum gixxera, tam mam "domkij", ale to tez przez przypadek... mowia na mnie wielun albo prezes...

A nie prościej byłoby się przedstawić z imienia i nazwiska :) ?? Ja nazywam się Arek Śliwa

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej byłoby się przedstawić z imienia i nazwiska :) ?? Ja nazywam się Arek Śliwa

Pozdro

 

wlasnie tego bym nie chcial... na imie mam Dominik, reszta nie ma znaczenia...

pozdro dla wszystkich...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wlasnie tego bym nie chcial... na imie mam Dominik, reszta nie ma znaczenia...

pozdro dla wszystkich...

Strasznie tajemniczy jesteś ;) ale spoko masz takie prawo, z tym że jeśli komuś doradzasz i twierdzisz, że te rady popierasz jakimś doświadczeniem, warto by a nawet jest to wskazane aby pokazać jakim. W przypadku kiedy ukrywasz swoją tożsamość oraz to "doświadczenie" niestety jesteś mało wiarygodny.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

znajdzcie mi jedno klamstwo lub blad w postach o sporcie a podam Wam moj NIP/Pesel etc...

dobrze wiesz Sliwa, ze mam racje, nie wiem czemu nie chcesz tego potwierdzic...

Ale ja nigdzie nie napisałem że nie masz racji :) Chciałem się tylko dowiedzieć od Ciebie z czystej ciekawości gdzie latasz/latałeś i tylko tyle :) Zupełnie mnie nie interesują Twoje dane także pełen luz stary. Jedyne co mogę powiedzieć to że ten Twój POST o tych mieszankach SC1 SC2, jakieś tam A i C się pojawiają też i o tym że jeśli jakiś zespół stosuje SC3 to coś kombinuje jest dla mnie jakiś taki mało zrozumiały.

Z mojego punktu widzenia sprawa opon jest tak naprawdę prosta jak pieprzenie. Mianowicie im miększa mieszanka, tym opona zapewnia lepsze trzymanie, ale za to szybciej się zużywa. Także jak to YUBY słusznie napisał, jak kogoś stać to niech lata na SC0 czy K0 a będzie miał bardzo duży margines bezpieczeństwa. Dochodzi jeszcze kwestia różnej nawierzchni na różnych torach, np. W 2008 roku w Brnie był nowy asfalt, który w mgnieniu oka niszczył K1, natomiast K2 zużywały się zdecydowanie wolniej a i tak zapewniały bardzo dobre trzymanie. Druga kwestia to warunki atmosferyczne w jakich przyjdzie nam jeździć. Jeśli będziemy latali w niskich temperaturach to SC1 czy K1 będzie nam się zużywała wolniej niż przy jeździe w 35 stopniach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

zaloze sie o dobre piwo, ze mieliscie PC a nie Bazzaza? ;)

 

odnosnie SC0 nie moge sie zgodzic, nigdy nie widzialem aby nawet najbogatszy zespol zakladal ta wersje, widzialem za to kiedys wykres dlaczego tak robic nie nalezy...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie o dobre piwo, ze mieliscie PC a nie Bazzaza? ;)
Tak mieliśmy wszyscy PC, ale co to ma do rzeczy, chodzi o TC i jej brak ??

odnosnie SC0 nie moge sie zgodzic, nigdy nie widzialem aby nawet najbogatszy zespol zakladal ta wersje, widzialem za to kiedys wykres dlaczego tak robic nie nalezy...
No to ja Ci powiem, że Bartek Wiczyński (mniemam że znasz ;) ) na SC0 przejeżdżał cały wyścig :) A dla osób którzy mogą go nie znać a czytają ten temat warto dodać że Bartek jeździł w STK 1000 w 2009 roku, a obecnie w SBK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum my nie chcemy Ci udowodnić że ściemniasz, my sami nie jesteśmy anonimowi, latamy po torze i naprawdę rozumiemy o czym piszesz, i średnio się to pokrywa z rzeczywistością.

 

P.s Rozumiem że posiadasz Bazazz?

 

Dwa razy na torze w Lublinie i już"latamy"? Kurcze, kilka razy w miesiącu latam samolotem, jako pasażer. Muszę zapytać, czy aby licencji pilota mi już nie przyznali. W końcu latam.

A tak nawiasem mówiąc, to spamujecie ile się da. Temat nie tego dotyczył. Chyba że problem z czytaniem ze zrozumieniem

Edytowane przez mongor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...