Skocz do zawartości

Lubelskie zakończenie sezonu 2010


Robcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

 

Niestety nadszedl czas na kolejne oficjalne zakonczenie sezonu... to Rider'sowe ma odbyc sie w piatek (22 pazdziernika).

 

:crossy: Wyjazd na nocna parade o 19-tej spod pub'u, pozniej inne atrakcje - szczegoly na stronie Rider's Pub Lublin.

 

Do zobaczenia!

 

Robcio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Jakie macie doświadczenia z poprzednich lat? Warto?

 

W tamtym roku zgubilem brelok od kluczykow... rok wczesniej po wrzuceniu dwojki zgasla nam pochodnia... Warto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę na paradzie, potem spadam na Indiane Jonesa ;)

 

 

...no i byles? Nie widzialem Ciebie :cool: I walko tez mnie nie odnalazl :icon_rolleyes:

 

 

 

Sezon oficjalnie zakonczony :icon_exclaim:

W zwiazku z wyjatkowo sprzyjajaca dzis pogoda, byla nas cala masa :clap:

 

Trasa i dlugosc parady optymalna. Lekki chaos przy przejazdach przez skrzyzowania, ale z roku na rok jest coraz lepiej :bigrazz:

 

Mam kilka fotek z bezlampowego telefonu, jezeli beda sie nadawaly, to zapodam odnosnik :biggrin:

 

Zdrowka! R. ;)

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierd, byłem na 10000000000% przekonany, że to dziś, stąd też film. ........

a mówili mi kumple dziś, że coś dużo sprzętów jeździło wczoraj, myśle se, porąbało im się?

ale dałem...

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i byles? Nie widzialem Ciebie :cool: I walko tez mnie nie odnalazl :icon_rolleyes:

Sezon oficjalnie zakonczony :icon_exclaim:

W zwiazku z wyjatkowo sprzyjajaca dzis pogoda, byla nas cala masa :clap:

 

Trasa i dlugosc parady optymalna. Lekki chaos przy przejazdach przez skrzyzowania, ale z roku na rok jest coraz lepiej :bigrazz:

 

Mam kilka fotek z bezlampowego telefonu, jezeli beda sie nadawaly, to zapodam odnosnik :biggrin:

 

Zdrowka! R. ;)

Robcio.

Nie odnalazłem Cię bo nie dotarłem. Akumulator odmówił posłuszeństwa :banghead:

Próbowałem na pych ale nie dałem k...wa rady.

Pozostaje mi kupić nowy akumulator i czekac na otwarcie sezonu........

Alez jestem wku.....ny!!!!!!!!!!!!!!!

 

aha , a jak się udał koncert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę że odpowiedziałeś o 23:06 w dniu imprezy...

Czyli raczej lipna była skoro zwinołeś się tak wcześnie

 

Zgadza sie, zwinalem sie wczesnie... corka zostala z dziadkami i mielismy z zona malo czasu na imprezowanie, po paradzie rundka po miescie i do domu - wykapac bobasa :buttrock:

 

Pewnie Ty zapiles balujac do bialego rana... opowiedz nam o tym :icon_twisted:

 

ja pierd, byłem na 10000000000% przekonany, że to dziś, stąd też film. ........

[...]

 

Widze, ze zakrecony jestes jak bohater Twojego filmu :icon_mrgreen:

 

Robcio.

Nie odnalazłem Cię bo nie dotarłem. Akumulator odmówił posłuszeństwa :banghead:

[...]

 

Pecha miales... nalezalo podlaczyc sie na rozruch do aku w samochodzie :icon_idea: No nic, moze na otwarciu sie znajdziemy :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecha miales... nalezalo podlaczyc sie na rozruch do aku w samochodzie :icon_idea: No nic, moze na otwarciu sie znajdziemy :lalag:

 

Słyszałem że można spalicinstalację a w najlepszym razie bezpieczniki. Zdania wprawdzie na ten temat sa podzielone ale wolałem nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Słyszałem że można spalicinstalację a w najlepszym razie bezpieczniki.[...]

To nie jest odpowiedni dzial, ale powiem tylko, ze kilka razy odpalalem od aku samochodowego i nic nie spalilem. Przeciez napiecie jest takie samo, a prad poplynie niewiekszy niz potrzeba do rozruchu. Ale nie namawiam...

 

Robciu ja w przeciwieństwie do ciebie w ogóle nie miałem z kim dziecka zostawić,[...]

Popracuj nad ta kwestia... przynajmniej moglbys na sama parade wyskoczyc, tak jak ja :cool:

 

 

A >>tutaj<< kilka zdjec z piatku... malo tego i kiepska jakosc, ale lepsze fotki z telefonu niz zadne :icon_razz:

 

Pozdr. R. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...