Skocz do zawartości

Jak odzyskac motocykl z firmy ktora zplajtowala


raceteam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raceteam , nie rejestruj nie swojego motocykla ! :icon_mrgreen:

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa mać , a mozna jasniej , co stoi na przeszkodzie , żeby pójść , zabrać swoje i "kontynuować projekt" .Tematu przedpłaty nie poruszam .

Wychodze z załozenia że jak 25-letni typ sie żali , to musi mieć solidne podstawy do tego . Choc opisana sytuacja wygląda raczej na hipotetyczną , bo rozwiązanie takiego problemu jest absurdalnie proste .

 

Nissan , co widzisz złego w obrobieniu dupy nierzetelnemu serwisowi , a w tym wypadku nieistniejącemu ?

 

 

Nic bardzo chętnie bym sie na to poszedł :D A więcej szczegółów na prv lub gg

 

I może rozwiń twoj temat ze sprawa jest bardzo prosta tak jak wczesniej zesmy pisali kolega nie ma zarejestrowanego motoru na siebie i wydaje mi sie ze jest problem chyba ze kolejny raz zapłaci za lakierowanie motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan , moze myślę wolno.. ale myslę ;] I z tych domysłów moge wysnuć teorię spiskowa że zasadniczy problem jest zupełnie inny ( jak w edytowanym , powyższym poście) !

 

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jaki to serwis byl to nie powiem bo moga wyjsc z tego jakies jaja non chyba ze na gg ktos doradzi jaki to spisek uknuc ;D

 

 

 

 

Jesli serwis legalny , komornik legalny , Firma oficalnie zajeta przez komornika to zadna to tajemnica i zadne jaja . :icon_evil: Jesli sprzet jest legalny a ty legalnym włascicielem to nie potrzeba jakiegos spisku :icon_idea:

 

 

w innym wypadku temat powinien miec nagłowek " jak zjumac sprzeta stojacego w pilnowanym objekcie ewentualna pomoc mile widziana " :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

 

sory ale tak to wyglada jak napisał janosikkk : " Jeżeli sam sobie nie chcesz pomóc to nikt ci nie pomoże "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...