Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu motocyklowego 2010 Bełchatów


Bełchatów
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Trochę czasu minęło od zakończenia imprezy...

Podziękowania organizatorom za imprezkę, za to że wam się chce.

Motocykli dużo, ludzi dużo tylko coś większość uciekła po zupce :rolleyes:

Pogoda popsuła zabawę ale to nie powód by zaraz uciekać do domów.

 

Odnośnie zbiórki artykułów szkolnych, nie wyszło to ładnie. Czy to był duży problem kupić np pudełko kredek za 6zł ? czy zeszyt za 3zł ? stać nas na motocykle, wypaśne ubrania, buty czy kaski a na przybory szkolne nie ?

Dla nas to nic, mały pikuś takie powiedzmy 10zł a pomnożone przez ok 300 ludzi to spora sumka. Nikt nie chciał kasy tylko przybory szkolne :icon_evil: nie wiele tego było...

 

Organizowałem z przyjaciółmi podobne imprezy w Krakowie i wiem ile zajmuje to czasu, chodzenia za różnymi papierami, wydawanie kasy na paliwo, telefony itp.

To nie moja impreza ale może warto organizatorom pomóc przy jej organizacji na wiosnę ?

 

To co mnie w..a na większosci imprezach motocyklowych :icon_twisted:

- "narybek" 50cm bardzo szaleje i urządzają sobie wyścigi w paradzie o pionach nie wspomnę. Czy wy wiecie jakie niebezpieczeństwo niesiecie za swoimi wygłupami ? Gdzie wam sie tak spieszyło ?

Jedzie taki małolat skuterem i ładuje w moto za kilkanaście tysięcy i co wtedy ? A jak przy tym ucierpi człowiek, pomyśleliście o tym ? Tez kiedyś byłem narybkiem i ujeżdżałem komarka a jednak w szyku potrafiłem sie zachować. Nie chce wrzucać wszystkich 50 do jednego wora bo uraził bym tych z klasą :wink:

 

Nie można tylko brać - czasem trzeba dać coś od siebie :buttrock:

 

Pozdrawiam mazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że masz absolutną rację co do jazdy w grupie i zbiórki charytatywnej to napisanie tego postu troszkę zajęło czasu. Osobiście lepiej będzie złożyć w tym czasie życzeń z okazji zbliżających Świąt Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...