Skocz do zawartości

Iran, Armenia, Gruzja, Turcja, wiosną 2011.


schneider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jakaś zagadka?Bo chyba tylko Ty wiesz o co Ci chodzi w tym temacie.

 

 

Ja wiem.

Gość ma ponad 50 lat, wybiera się Hondą z cienia w przyszłym roku na wiosnę do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji.

Nieśmiało daje do zrozumienia że chętnie by przywitał jakiegoś towarzysza podróży, sponsora lub dwa w jednym.

Wam to trzeba wszystko tłumaczyć :icon_razz: :icon_eek:

 

Inna wersja że będzie jechał Hondą z szybkością ciut powyżej 50km/h. Ale sądzę że pierwsza wersja tłumaczenia jest poprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem.

Gość ma ponad 50 lat, wybiera się Hondą z cienia w przyszłym roku na wiosnę do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji.

Nieśmiało daje do zrozumienia że chętnie by przywitał jakiegoś towarzysza podróży, sponsora lub dwa w jednym.

Wam to trzeba wszystko tłumaczyć :icon_razz: :icon_eek:

 

Inna wersja że będzie jechał Hondą z szybkością ciut powyżej 50km/h. Ale sądzę że pierwsza wersja tłumaczenia jest poprawna.

 

Halo Zbychu, tłumaczenie super prawidłowe, z dwoma nieścisłościami; jak ktoś ma 50 tkę to nie szuka sponsora, poza tym mogę jeżdzić szybciej niż 50 km/h.

Byłem już w Gruzji 2 lata temu, a w ubiegłym roku w Jordanii. Za tydzień jadę do Kapsztadu, ale myślę co będę robił na wiosnę. Serdecznie Ciebie Zbychu zapraszam.

Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem.

Gość ma ponad 50 lat, wybiera się Hondą z cienia w przyszłym roku na wiosnę do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji.

Nieśmiało daje do zrozumienia że chętnie by przywitał jakiegoś towarzysza podróży, sponsora lub dwa w jednym.

Wam to trzeba wszystko tłumaczyć :icon_razz: :icon_eek:

 

Inna wersja że będzie jechał Hondą z szybkością ciut powyżej 50km/h. Ale sądzę że pierwsza wersja tłumaczenia jest poprawna.

Ciekawe, którą wersję analizowałeś?

Teraz jest faktycznie jaśniej.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Adam

Ja jestem zainteresowany.

Daj jakiś namiar do siebie.

Pozdrawiam

Izzy

[email protected]

Skype adam.rosinski3

gg 9055008

Mieszkam w Gorzowie Wlkp. Uprzedzam, że podróż do Iranu nie jest tania, wiza kosztuje chyba 140 EUR, poza tym trzeba wykupić Carnet de Passage.

Ja wyjeżdżam za tydzień do Kapsztadu, ale jak wrócę w styczniu to będę składał o wizę itp.

Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected]

Skype adam.rosinski3

gg 9055008

Mieszkam w Gorzowie Wlkp. Uprzedzam, że podróż do Iranu nie jest tania, wiza kosztuje chyba 140 EUR, poza tym trzeba wykupić Carnet de Passage.

Ja wyjeżdżam za tydzień do Kapsztadu, ale jak wrócę w styczniu to będę składał o wizę itp.

Adam

 

Ok, odezwe sie dzisiaj wieczorem.

Na razie.

Izzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załatwiałem w ADAC w Monachium, ale wszystko pocztą. Opłata wynosi 250 EUR (za 25 kartek), no i kaucja 3.000 EUR. Carnet ważny rok, kaucja do zwrotu po powrocie.

 

Osz kurcze. Przesrane.

Wjechalem do Iranu kilka lat temu bez Carnetu, bo nie wiedzialem, ze jest potrzebny.

Targowalem sie i za okolo 90 euro mnie wpuscili :bigrazz:

Wjezdzalem przez to najwieksze wejscie (Maku-Bazargan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami identyczna trasa. W naszym przypadku powiększona o Azerbejdżan.

 

Może wymienimy się projektami trasy..

 

Ja swojej trasy jeszcze nie mam, poniżej jest trasa niemca, podobną będę też jechał

http://hothaus.de/greg-tour-2007/route-xl.htm

Moja dokładna trasa będzie zależała od tego, kto i i z kąd mi odpisze na Coach Serfing.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...