Skocz do zawartości

Sprzedaż pojazdu i późniejsza dopłata


olorol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Za jakąś godzine ma przyjechać do mnie gościu po sprzęt.

Przez telefon ugadaliśmy sie, że do tygodnia czasu przelej mi 1000 zł.

 

Czy wystarczy mi zabezpieczenie w postaci dopisania do umowy " kupujący zobowiązany jest dopłacić xxxx zł na konto xxxx w terminie do 7 dni " dodatkowo nie dam mu karty pojazdu bez której nie zarejestruje pojazdu.

 

 

Zabezpieczenie ok ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weż część kasiory którą ci daje jako zaliczke-a za tydzień jak przyjdzie z resztą daj mu maszynke i papiery.jak mu zależy na zakupie to niech zadatkuje-jak sie wycofa to zaliczka papa.Dasz mu motor,wyliczy glebe motor zniszczy i powie ze ukryte wady miał i przez to sie wyjeb.. i lataj po sądach potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 zł.

 

Czy wystarczy mi zabezpieczenie w postaci dopisania do umowy " kupujący zobowiązany jest dopłacić xxxx zł na konto xxxx w terminie do 7 dni " dodatkowo nie dam mu karty pojazdu bez której nie zarejestruje pojazdu.

Zabezpieczenie ok ? ;)

 

 

 

napisał bym ze umowa kupna sprzedazy ma moc prawna tylko z karta pojazdu nr .......... wydana przez itd oraz przelewem bankowym kwoty ............................. na konto nr .......................... i spoks

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,tylko gość da mu 1000,rozpierd.. mu motorek i zakombinuje jak to może jakiś cwaniako-krętacz i chłop będzie bez kasy,moto i z maź wk...szukaj potem takiego łba i łam mu nogi by ci kase oddał.lepiej ifti-fifti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,tylko gość da mu 1000,rozpierd.. mu motorek i zakombinuje jak to może jakiś cwaniako-krętacz i chłop będzie bez kasy,moto i z maź wk...szukaj potem takiego łba i łam mu nogi by ci kase oddał.lepiej ifti-fifti.

 

 

 

 

sorki zle odczytałem/zrozumiałem :notworthy: 1000 pln to on niech ci zadatku zostawi za pokwitowaniem z okresleniem terminu wpłaty całej kwoty za moto ( oczywiscie moto u ciebie zostaje ) :icon_idea:

 

jescze raz sorki zrozumłem ze 1000 pl mu brakuje :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupił bo nie chciałem zejść 200 zł niżej :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Ma sie zastanowić i dac znać do tygodnia jak skołuje pieniądze.

 

Myśle, że w razie czego byłbym skłonny ściągnąć te pieniążki, bo gościu raczej młodziutki i przestraszony był :bigrazz:

 

Faktem jest też to, że zależy mi na szybkiej sprzedaży bo mam na oku coś bardzo fajnego i potrzebuje kasy, ale jak ktoś mi wymyśla kilka różnych rzeczy, gdzie wiem że jest to nie prawdą, to nie będe opuszczał ceny, bo ktoś chce mi wcisnąć bajer.

Temu akruat był tak sprzedał, jakby przyjechał ktoś "nie twarzowy" to wątpie.

Z resztą, potem wpadłem na pomysł żeby poprostu nie dać kilka dodatków i tyle. Będzie kasa, będą dodatki, nie będzie kasy - sprzedam dodatki ;D

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz-jak mu sie spodobawszy to i kasiorke nasru...a,spuść mu jak chcesz i niedaj czegoś,wiesz różnie to bywa potem,mówisz że młodzian to wiesz niedaj bóg siezabije i kasy byuś niedostał już.nieżycze mu żle-ale poprostu życie.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...