Skocz do zawartości

Przechowalnia motocykli w centrum Łodzi


koks79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

tak jak pisalem w podobnym temacie na tym forum kiedyś interesowałem się tematem garażu i przechowalnią dla motocykli. Dzisiaj odświeżyłem temat więc mogę zaproponować pewne rozwiązanie. Na wstępie powiem że to projekt do uruchomienia w ciągu kilku tygodni pod jednym warunkiem - muszą być chętni, tak aby inwestycja wyszła na zero. Lokalizacja to zgrubsza rejony kilińskiego/senatorska. Ogrzewane, zamknięte suche pomieszczenie. Na początek prosta koncepcja garażu dla naszych moto w czasie zimy. Za jakiś czas po tym okresie rozwinięcie tematu - mamy kilka fajnych pomysłów. Dostęp do motocykla na razie raczej ograniczony, czyli wstawiamy moto i sobie stoi. Dopiero na wiosnę jak temat by zaskoczył to w planie jest obsługa aby można było w miarę swobodnie odbierać i wstawiać tam motocykle. Docelowo to miałoby być miejsce gdzie każdy mógłby sobie pogrzebać przy moto, z miejscem na kawkę, colę itp Każdy miałby swoje przydzielone, ponumerowane miejsce, za jakiś czas szafki na kaski, kurtki, sakwy, środki do konserwacji i czyszczena i co tam każdy chce. Zamykana dla każdego osobna szafka. Jednak to pieśń przyszłości - na najbliższą zimę to miejsce gdzie wstawiamy moto i czekamy na wiosnę:) Koszt dla jednego motocykla to ok 70 zł/m-c. Podkreślam że to plan, ale jak będzie konkret to działam. Uruchomienie to spore koszty bo trzeba wynająć powierzchnie na określony czas - 6-12 m-cy, przygotować miejsce itp... minimum ok 20-30 motocykli aby uruchomić wszystko. Jeżeli jesteście poważnie zainteresowani to proszę piszcie do mnie na maila [email protected] lub dopisujcie się na forum.

Mam nadzieję że się uda, zawsze chciałem zrobić takie miejsce... :)

 

z co ważniejszych informacji to jeszcze to że motocykle byłyby ubezpieczone na wypadek rabunku, kradzieży itp. strzeżonego ... wiecie sami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...