Skocz do zawartości

KLX-300R ???


Rekomendowane odpowiedzi

..rozgladalem sie kiedys za jakims nowym motorkiem terenowym..ceny mnie lekko odstraszyly..jednak znalazlem w katalogu Kawaski model KLX-300R..cena 23.900 (2003r) wydaje sie nie az tak wygorowana no i konkurencyjna w porownaniu do innych tego typu motorow..moje doswiadczenie z motorami jest prawie zerowe..wiec nie wiem czy ten model jest warty uwagi..co Wy na to???

 

..inwestowal bym raczej w nowy sprzet..wole dozbierac troche kasy i miec pewnosc ze nic sie nie rozleci..bo z reguly takie motory sa czesto zarzynane przez swoich uzytkownikow..czy do posiadania takiego motoru potrzebna jest umiejetnosc ciaglego bawienia sie jako mechanik?..slyszalem ze czeste sa remonty silnikow itp..czy bywa tak tylko przy jezdzie wyczynowej?..motor chce miec raczej w celach rekreacyjnych typu przejazdzka po lesie..czasem jakis dluzszy wypad po asfalcie..myslalem o supermoto ale jedyne ktore widzialem to Yamahy DT50 i 125 oraz XT660X (te pierwsze to male dwusowy a ta ostatnia za droga)..a moze dac sobie spokoj i kupic GS500F?..to tyle..czekam na rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....inwestowal bym raczej w nowy sprzet..wole dozbierac troche kasy i miec pewnosc ze nic sie nie rozleci..bo z reguly takie motory sa czesto zarzynane przez swoich uzytkownikow..czy do posiadania takiego motoru potrzebna jest umiejetnosc ciaglego bawienia sie jako mechanik?..slyszalem ze czeste sa remonty silnikow itp..czy bywa tak tylko przy jezdzie wyczynowej?..motor chce miec raczej w celach rekreacyjnych typu przejazdzka po lesie..czasem jakis dluzszy wypad po asfalcie...

 

 

Do tego opisu pasuje mi jak nic DRz 400S !!! Cena nowego to okolo 26 tys zł !!!

Sprzęt naprawde uniwersalny' date=' lekki i przy tym mocny :D

W najnowszym Motocyklu jest opis gościa, który tym sprzętem wyruszył do Maroka :D

 

Tu masz dane techniczne:

http://www.rider.com.pl/motocykle/suzuki/drz400s.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kupilem gazetke..poczytalem..motor ok (DR-Z400S)..tylko cena ksztaltuje sie cos kolo 28.000zl..na motor bike show wpadl mi w oko takze model Hyosunga - Karion 125..fajne grube opony..cena niska (12.900)..cos podobnego do Yamahy TW125 albo do vanvana Suzuki..jednak Karion z wygladu bije tamte na glowe jak dla mnie..nie wiem jak sie sprawuje bo jeszcze nigdzie testow nie widzialem..wiecie cos wiecej o nim?..

 

..a tak apropos to te Motor Bike Show byly kiepskie jak cholera..mowie o wersji w Zabrzu..bylem w pierwszy dzien to chyba nie zdazyli wystawic wszystkich motorow albo okroili wystawe w stosunku do tej w Wawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...