Skocz do zawartości

Studiuje ktoś na UG?


oskarroza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że dobrze dobrałem kategorię ;)

-----

Jak w temacie, studiuje ktoś z forumowiczów na UG?

 

Akurat w tym roku zaczynam zaocznie tam studiować i mam pewien problem - cała strona UG wydaje się przeznaczona tylko dla dziennych. Nic nowego nie można znaleźć dla zaocznych, żadnych informacji o studiach itd. , a studia są przecież już tuż tuż. Doszło do tego, ze jest 8 (no, właściwie już 9) Września i prawie nic nie wiem o tym, jak będzie wyglądało moje studiowanie w praktyce. Wiem tylko, czym moje studia różnią się od dziennych, a nie wiem na przykład, do kiedy zanosi się Umowy dot. studiów, kiedy jest pierwszy zjazd etc. - czyli właściwie nie wiem nic ;/ Jakby ktoś umiał chociaż trochę mnie oświecić, to będę wdzięczny ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że byłem nawet osobiście z jakiś miesiąc temu i mają prawie zerową wiedzę o tym ;D

1 osoba: "Jaką umowę? O zaocznych? A to w ogóle się podpsiuje na zaoczne umowę?"

2 osoba, troche chyba bardziej kompetentna "Umowę się podpisuje na pierwszym zjeżdzie" (I zjazd to na bank Październik, a nie 20 Września - wg. zarządzenia rektora do 20 Września należy złożyć umowę) ;D

Dlatego właśnie pytam, bo zaczyna mi się ten cały UG przestawać podobać, zarządzenia rektora są pochowane na stronach, Dziekanat ma małe o tym pojęcie itd. ;D . Zadzwonię może jutro do Dziekanatu jeszcze raz, ale jak znowu nic się nie dowiem to dupa blada będzie ;P

Edytowane przez oskarroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...