Skocz do zawartości

Coz dalej poczac??


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.apriliaforum.com.pl/ zerknij tutaj.

 

Falco to bardzo podobna konstrukcja, ten sam silnik i osprzet.

 

Moto ma kilka podstawowych wad ktore warto (trzeba) poprawic aby uniknac niemilych niespodzianek (poprawic ladowanie akku m.in). W rsv odpada "koniecznosc" wymiany amortyzatora.

 

Problem niestety lezy w czesciach, czasie oczekiwania, dostepnosci ich cenie i servisie. Tutaj jest w miare ok, choc trzeba poczekac 2 dni dluzej i wydac kilka funtow wiecej, ten sam dealer zawolal sobie 2x wiecej za kontrole zaworow w falco niz w mojej poprzedniej sv650, na szczescie znalazlem kogos kto zrobi to w normalnej cenie. W PL (bez obrazy) moze byc gorzej.

 

Poszukaj watku Tartan falco na forum aprilia, staram sie go utrzymywac na bierzaco, a ekipa z rsv tez tam jest.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam go, jak pozwoli to Ci dam numer telefonu. Z tego co wiem, a ma ją już 3 sezon, to oprócz jakiś pierdół nic się nie dzieje, a co do spalania to nie wiem bo i po co.

Nie wiem czy nie będzie chciał jej sprzedać.

http://picasaweb.google.pl/MPyuby/Safety#s...745174304112946

 

To to chyba bedzie Mille R, z przodu Ohlins, z tylu pewnie tez, zreszta we Falco mam Ohlinsa z Mille :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan wrzuć do tego worka jeszcze SP-1 i TLR pod McDonkiem za wiele tego sie nie kręci a fun dajazajebisty a dzwięk kruszy mury :) chyba, że TRX 850 ale pewnie w tym przypadku power za mały. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan wrzuć do tego worka jeszcze SP-1 i TLR pod McDonkiem za wiele tego sie nie kręci a fun dajazajebisty a dzwięk kruszy mury :) chyba, że TRX 850 ale pewnie w tym przypadku power za mały. Pzdr.

 

O cholera, ktos tu fure zmienil :)

 

Troszke inny klimat co nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... Honda zupelnie poza moim zasiegiem. A TLr jakos nie specjalnie przypadla mi do gustu. Mialem okazje jezdzic i rzeczywiscie jebniecie jest niesamowite.

 

Przegldajac ogloszenie tak czy siak na dobrego Dzinksa braknie mi kasy. Wiec pozostaje Wloch ewentualnie mozna do rozwazania dorzucic Thunderace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...