Skocz do zawartości

Ducati 848 - odcina zaplon jak wrzucam bieg


goral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy !!!

Przyplynal ( albo przyplynela - sam juz nie wiem ) mi z za oceanu jak w temacie ducati 848 . Kupilem go( albo ja ) po zwyklej glebie parkingowej - dwa pekniecia na plastikach i wszystko , jest jedno ale ... Odpalilem go , zeby sobie pochodzil , chwile pozniej wrzucam jedynke , a on HALT ! silnik zgasl . Sprawdzilem czy czasem wlacznik na stopce sie nie obrocil , albo " cus " , ale jes ok . Sprawdzilem dla pewnosci jeszcze omomierzem , no i zamyka obwod , po zlozeniu ... Dodam , ze motocykl ma 800 km przebiegu i na sto % nic nie bylo grzebane , rozbierane itp ... wlacznika przy dzwigni sprzegla nie sprawdzalem , bo nie wiem gdzie leca dalej przewody ( nie moge znalezc kostki , a nie chce go calego " rozgrzebywac " ) .

Moze jest jakis wylacznik uderzeniowy , ze po przewrotce motocykla , trzeba go " cos tam , cos tam " , moze trzeba jechac na serwis z nim ... jestem czysto glupi i prosze o jakies konkretne podpowiedzi .

Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem to wnioskuję, ze sprawdziłeś sam włącznik stopki.Jeśli włącznik jest ok to teraz sprawdź przewody, bo może gdzieś kostka wyskoczyła lub przewód jest przecięty.

Raczej bez rozgrzebania się nie da.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki .

"Meczyl" mnie ten caly czas wylacznik i jeszcze raz sprawdzilem po zamontowaniu . Okazalo sie , ze nie ma przejscia w pozycji " zamknieta " - generalnie raz bylo , raz nie bylo . po rozebraniu okazalo sie , ze jedna blaszka byla delikatnie wygieta , lekko ja podgialem i jest juz wszystko ok ... mysle , ze moze podczas upadku stopka jakos nienaturalnie sie zamknela , lekko ja wykrzywiajac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...