Skocz do zawartości

Tylny zacisk hamulca dzwoni


maciek931
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z tylnim zaciskiem hamulca ;/ nie ważne czy jade czy prowadze motor to dzwoni zacisk ;/ jest luźny sprawdzałem ręką jak hamuje to wiadomo nie dzwoni ale to denerwujace jest i jak jade to aż mi głupio bo dzwoni jak by to jakis gruchot ostatni był, nie wiem czemu i jak to zlikwidować :banghead: to juz od dłuższego czasu sie utrzymuje. Wstawiłbym zdjęcia ale niestety jest chwilowy brak aparatu :evil: Jest mozliwość jakiejś regulacju luzu tylnego zacisku czy nie ? Doradźcie mi coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tego dzisiaj nie zrobię. Jutro jade na zlot, aż wstyd... Zapomnialem dodać ze jak hamulce sie nagrzeją i wiadomo rozszerza sie wszystko im cieplejsze jest, to nie dzwoni ale to nie jest wina temperatury jestem pewien na miliard procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tego dzisiaj nie zrobię. Jutro jade na zlot, aż wstyd... Zapomnialem dodać ze jak hamulce sie nagrzeją i wiadomo rozszerza sie wszystko im cieplejsze jest, to nie dzwoni ale to nie jest wina temperatury jestem pewien na miliard procent.

Pewnie jażmo zacisku to wymiany. Luz zapewne pomiedzy zaciskiem a jażmem.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupio bo dzwoni jak by to jakis gruchot ostatni był,

 

Chciałeś Rometa to masz. jarzmo ma luz, kup nowe, może będzie miał mniejszy luz, może większy a może się rozpadnie przy rozpakowywaniu a może wcale nie będzie pasowało. Ale spróbować można. W końcu chińczyk jest po to aby leżał rozj**ny w garażu.

 

Pogódź się z losem że dzwoni i lataj dalej. A na zloty MOTOCYKLOWE nie wjeżdżaj bo Cię zlinczują. No chyba że to zlot chińskich zombie.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...