Skocz do zawartości

Dom Dziecka Wąsy-Falbogi - Akcja


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maszyna juz na zaawansowanym etapie naprawy wiec juz wkrotce bede jak nowa :)

a jak tam wizyta w dd??

wrzucajcie foty

pzdr

 

 

Witam Wszystkich i pozdrawiam :buttrock:

Ja siedzę i płaczę :banghead: i nie mogę napisać tej radości o swojej :crossy: tak się zepsuła, albo odmówiła posłuszeństwa, że zostaje w domu :evil:

Wróciłem wczoraj z warsztatu o 21. i niestety wieści były bardzo złe a mianowicie Moto NIE PRACUJE NA JEDNYM CYLINDRZE :banghead: ! Tak musiałem to wykrzyczeć ! To siedzę i płaczę, a mam dla dzieci trochę maści z mojej firmy. W związku z powyższym pozdrawiam Was i Dzieciaki :buttrock: i idę :flesje: z rozpaczy !

Modlę się o pogodę dla Wszystkich :notworthy:

 

 

 

__________________________

:crossy:

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija tylko czas w którym żyjemy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i pozdrawiam buttrock.gif

Ja siedzę i płaczę banghead.gif i nie mogę napisać tej radości o swojej crossy.gif tak się zepsuła, albo odmówiła posłuszeństwa, że zostaje w domu evil.gif

Wróciłem wczoraj z warsztatu o 21. i niestety wieści były bardzo złe a mianowicie Moto NIE PRACUJE NA JEDNYM CYLINDRZE banghead.gif ! Tak musiałem to wykrzyczeć ! To siedzę i płaczę, a mam dla dzieci trochę maści z mojej firmy. W związku z powyższym pozdrawiam Was i Dzieciaki buttrock.gif i idę flesje.gif z rozpaczy !

Modlę się o pogodę dla Wszystkich notworthy.gif

 

Kitka nie łam sie bedzie dobrze :)

skoro moja maszynke mechanik doprowadzi do stanu prawie jak nowka sztuka to i twoja bedzie zyla :)

U mnie dzisiaj rama i kilka innych gratow idzie juz do lakierowania ;)

 

Dobry mechanik to i z przystanku zrobi dobre moto :D

Edytowane przez 08kicek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani

 

Wieeeeeeeeeeeeeeeeelkie dzięki dla was:) Mam nadzieję, że mimo mojego krzyku bawiliście się dobrze, dzieciaki były zachwycone:)

 

Byliście takimi cudownymi darczyńcami, że nawet podarowaliście dzieciakom mojego laptopa, kosmetyczkę i trochę ubrań:) Mam nadzieję, że jutro je jednak odzyskam:P

 

 

 

buziaki i trzymajcie sie ciepło

 

Kasia Florkowa

 

p.s Zapraszam na afterparty do klubu Crank o 19.00 w środę:) (Racjonalizacji 7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...