Skocz do zawartości

Pomoc w oglądaniu i zakupie


Dźwiedziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zagniecenie może być spowodowane podstawką centralną Moto ma 25 lat więc takie wgniotki nie są groźne.Żeby stan moto ocenić trzeba go obejrzeć na żywo.Sprzedawcy prawie zawsze kłamią na swoją korzyść .Nie mozna we wszystko wierzyć. Proponuje zintegrować się z lokalną grupą motocyklową tam zawsze ktoś coś sprzedaje i zmienia moto.Polecam kupno motocykla od motocyklisty a nie od handlarza.

Absolutnie się zgadzam, ale zrobiłem sobie takie założenia, że najlepiej mi kupić "stary, ale jary" sprzęt, a w kolejnym sezonie wziąć głęboki oddech, ocenić swoje wymagania i zdolności, i kupić nowszy na spokojnie.

 

Najważniejszy jest stan techniczny, jeżeli chcesz się czepiać pierdół to kup salonowy "motor" w mediaexpert :icon_evil:

Tu się nie zgodzę. Lepiej przyczepić się do każdego wgniecenia, w ramach rozsądku i wiedzy (ostatniej mi brakuje i się wolę dopytać, co do pierwszego można mieć wątpliwości :P) i mieć pewność, że sprzęt nie zaprzyjaźnił się za bardzo z glebą (innym użytkownikiem drogi, garażem, etc, etc, ad mortem defecatum), niż odkryć, że odwinięto go z słupa po zakupie.

Tu rozwiązanie jak uspakaja mnie piter 1600 może być banalne: wgniecenie od podstawki. Założę się, że wystarczy podstawkę złożyć i zobaczyć czy "wchodzi" we wgniecenie i mamy jedną "pierdołę" z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...