Skocz do zawartości

Absolutnie perfekcyjna F4i Sport na 600 RR z moją dopłatą.


Tytexo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam świetnie utrzymaną F4i Sport, rok 2002, przebieg obecnie 40500 km, na zdjęciach przebieg mniejszy z racji że używam go cały czas. Nie zależy mi na sprzedarzy bo wiem co mam i będę jezdził ten sezon może przyszły lub w przyszłym sprzedam. Chciałbym w przyszłości nowszy model 600RR i na taki też bym się chciał zamienić. O hondzie hmmmm słowo IGŁA jest przereklamowane w ogłoszeniach motocyklowych, ale moja Honda to prawdziwa IGŁA. Silnik ideał pracuje pięknie z należytą kulturą pracy, nie wiem jak go wychwalać bo sprawuje się świetnie, bez problemowo, w weekend wróciłem z Czech moja Honda spisała się rewelacyjnie tak jak powinien spisać się motor. Wygląda równie dobrze jak jeździ, zadnej nawet małej rysy, gwarantuje. Nie wspominam nawet o jakichś pęknięciach czy cieknących lagach. Motor doinwestowany i zadbany. Zaznaczam że nie widziałem jeszcze na żywo piękniejszej F4i. Gwarantuje że każde słowo ma pokrycie, wiem jak to jest jeździć za motorem i jakie ludzie głupoty piszą a na miejscu katastrofa. w ogóle to fajnie tak zachwalać motor wiedząc że to wszystko prawda :buttrock: Motocykl nie grzebany, instalacja w orginale, orginalne wszystkie naklejki, nawet ta z kodem lakieru pod siedzeniem pasażera.

 

Udokumentowany przebieg! Książka serwisowa, kupiony od dobrego kumpla z jednej miejscowości także już 4 sezon jeżdzi na tych samych blachach (rejestracji ;)) że bezwypadkowy nie piszę bo to dla mnie oczywiste.

 

Dodatki: nowa opona tylnia - michelin pilot sport, kompletnie nowy zestaw napędowy, KOMPLETNY ZESTAW WYDECHOWY YOSHIMURA o wartości nowy - 2400 zł, (głos z tłumika prawdziwa bomba zachwalam go ja jak i ludzie którzy się z nim spotkali a jeżdżą też na moto) sportowa przyciemniana szyba, tank pad dedykowany dla CBR, diodowa lampa tylna, świetnie wygląda, z przody ksenon z modulatorem - bardzo pięknie się prezentuje i jeszcze lepiej oświetla drogę. Małe mocno świecące na pomarańczowo kierunki.

 

Motocykl nie katowany nie śmigany na gumie, żadne stoppie czy inne wygłupy. Nie powiem żeby mnie to nie kręciło ale nie używałem go do tego wole popatrzeć na innych) a na nim to prędzej próbuje zdobywać zakręty.

 

Zarejestrowany opłacony i z przeglądem. Wszystko do maja 2011 ! Moto od motocyklisty.

 

http://bikepics.com/members/tytexo/02cbr600fs/

 

Zamienię na CBR 600 RR - 2003 - 2005 z dopłatą z mojej strony, ale szukam tylko naprawde zadbanego motocykla w świetnym stanie.

 

Na wszystkie pytania odpowiem pod numerem 889 423 626.

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...