Skocz do zawartości

Szukam stelaża na wyjazd :)


&REW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

 

zastanawiałem się gdzie umieścić takiego posta, ale w rozsądnym czasie nic sensownego mi nie przyszło do głowy - może dlatego, że jeszcze drugiej kawy nie wypiłem. Zostało natomiast pifko z wczoraj - padło więc na "Przy piwie" :) w razie potrzeby proszę Moda o przeniesienie :)

 

Wygląda na to, że stelaże do mojego Versysa nie przyjdą przed urlopem ... Dłuższy wyjazd na koniec przyszłego tygodnia, ja z Plecaczkiem, a nie ma na co kufra założyć :( to już nie jest kwestia tego, że lokówka musi zostać w domu, tylko poważna sprawa ... Może ktoś z Versysem mógłby pożyczyć na 2 tygodnie stelaż pod topcase (GIVI/KAPPA)? Adapter mam w razie czego, tak że nie ma znaczenia czy ktoś ma monolock czy monokey.

 

Pls help, sękju. Obiecuję w rewanżu porządne litrowe pszeniczne piwko :)

 

 

Pozdrowienia serdeczne,

 

&REW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Stary, sorki za to co za moment napiszę, ale dla mnie po prostu mędzisz. Ja u siebie nie mam nawet stelaży pod sakwy, nie mówiąc już o bagażniku. Natomiast byłem w stanie załadować na swój sprzęt: dwie karimaty, śpiwory, namiot, manele dla dwóch osób, zestaw narzędzi, jakby co, apteczkę i parę jeszcze drobiazgów.

Do tego nie zaj**ać manelami tylniego siedzenia, dzięki czemu, "plecak" mógł z tyłu siedzieć z plecakiem na plecach, bo miał miejsce.

 

Nie wiem co to jest ten Versys, w ogóle nie słyszałem o czymś takim, ale, na podstawie tego co napisałeś, wnioskuję, że to musi być jakiś pedalski sprzęt.

 

Weź po prostu kup wojskowy worek, w jakimś "military shopie" i przypni go ekspanderami, dostępnymi prawie na każdej stacji lub supermarkecie. Daruj sobie te, qrva, "motocyklowe akcesoria" bo to zwykłe wyciąganie kasy i totalne kapitalistyczne gówno.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Stary, sorki za to co za moment napiszę, ale dla mnie po prostu mędzisz. Ja u siebie nie mam nawet stelaży pod sakwy, nie mówiąc już o bagażniku. Natomiast byłem w stanie załadować na swój sprzęt: dwie karimaty, śpiwory, namiot, manele dla dwóch osób, zestaw narzędzi, jakby co, apteczkę i parę jeszcze drobiazgów.

Do tego nie zaj**ać manelami tylniego siedzenia, dzięki czemu, "plecak" mógł z tyłu siedzieć z plecakiem na plecach, bo miał miejsce.

 

Nie wiem co to jest ten Versys, w ogóle nie słyszałem o czymś takim, ale, na podstawie tego co napisałeś, wnioskuję, że to musi być jakiś pedalski sprzęt.

 

Weź po prostu kup wojskowy worek, w jakimś "military shopie" i przypni go ekspanderami, dostępnymi prawie na każdej stacji lub supermarkecie. Daruj sobie te, qrva, "motocyklowe akcesoria" bo to zwykłe wyciąganie kasy i totalne kapitalistyczne gówno.

Brawo i tak mi sie podoba, krotko zwiezle i na temat :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, sorki za to co za moment napiszę, ale dla mnie po prostu mędzisz. Ja u siebie nie mam nawet stelaży pod sakwy, nie mówiąc już o bagażniku. Natomiast byłem w stanie załadować na swój sprzęt: dwie karimaty, śpiwory, namiot, manele dla dwóch osób, zestaw narzędzi, jakby co, apteczkę i parę jeszcze drobiazgów.

Do tego nie zaj**ać manelami tylniego siedzenia, dzięki czemu, "plecak" mógł z tyłu siedzieć z plecakiem na plecach, bo miał miejsce.

 

Nie wiem co to jest ten Versys, w ogóle nie słyszałem o czymś takim, ale, na podstawie tego co napisałeś, wnioskuję, że to musi być jakiś pedalski sprzęt.

 

Weź po prostu kup wojskowy worek, w jakimś "military shopie" i przypni go ekspanderami, dostępnymi prawie na każdej stacji lub supermarkecie. Daruj sobie te, qrva, "motocyklowe akcesoria" bo to zwykłe wyciąganie kasy i totalne kapitalistyczne gówno.

 

Skoro przepraszasz, znaczy myślisz że piszesz źle. A jak piszesz źle Lefthandy, to po co piszesz w ogóle :)? Nie wal off-topa, tylko pisz w temacie. Nie masz stelaża, bo jeździsz z sakwami, to po prostu zachowaj to dla siebie. Kogo obchodzi w tym temacie czy pakujesz tam karimaty, śpiwory, wibratory i swoje stringi :)? Jakbym chciał usłyszeć "wujka dobra rada" - to bym napisał w tytule, tak? No ale z drugiej strony po Twoim temacie co Rometa i chinoli to się nie dziwię :)

 

Pozdrowienia serdeczne,

 

&REW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lefthandy' date='31.07.2010 - 11:32' post='1670535'

 

Nie wiem co to jest ten Versys, w ogóle nie słyszałem o czymś takim, ale, na podstawie tego co napisałeś, wnioskuję, że to musi być jakiś pedalski sprzęt.

 

Napisal wlasciciel chinskiego wynalazku :banghead:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

&REW

 

licz na siebie a nie na to że ktoś Ci pożyczy-zdrutuj,posklejaj,pospinaj,pospawaj,pogłówkuj i pojedź i bierz się za to do póki masz czas ;]

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Skoro przepraszasz, znaczy myślisz że piszesz źle. A jak piszesz źle Lefthandy, to po co piszesz w ogóle :)? Nie wal off-topa, tylko pisz w temacie. Nie masz stelaża, bo jeździsz z sakwami, to po prostu zachowaj to dla siebie. Kogo obchodzi w tym temacie czy pakujesz tam karimaty, śpiwory, wibratory i swoje stringi :)? Jakbym chciał usłyszeć "wujka dobra rada" - to bym napisał w tytule, tak? No ale z drugiej strony po Twoim temacie co Rometa i chinoli to się nie dziwię :)

 

Pozdrowienia serdeczne,

 

&REW :)

 

Przeprosiłem za ewentualne obraźliwe sformułowania, lub takie, które mogą być tak odebrane. Nie za to, że piszę źle. Gdybym uważał, że piszę źle, to bym nie przepraszał tylko po prostu nie pisał.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

&REW

 

licz na siebie a nie na to że ktoś Ci pożyczy-zdrutuj,posklejaj,pospinaj,pospawaj,pogłówkuj i pojedź i bierz się za to do póki masz czas ;]

 

Korsaz, nie bądź kolejny wujek dobra rada - tylko pisz w temacie. Powiem Ci, bo pewnie jeszcze nie wiesz, że mniej więcej w czasie, kiedy pojawiają się włosy łonowe, to człowiek wyrasta z drutowania i sklejania na gumę do żucia :)

 

Pozdrowienia serdeczne,

 

&REW :)

Edytowane przez &REW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Korsaz, nie bądź kolejny wujek dobra rada - tylko pisz w temacie. Powiem Ci, bo pewnie jeszcze nie wiesz, że mniej więcej w czasie, kiedy pojawiają się włosy łonowe, to człowiek wyrasta z drutowania i sklejania na gumę do żucia :)

 

Pozdrowienia serdeczne,

 

&REW :)

 

Ciekawą masz skalę,widocznie wszyscy ludzie którzy starają sobie radzić wszystkimi sposobami z przeciwnościami losu,którzy tworzą proste zdrutowane alternatywy nie mają włosów łonowych,a ja jestem cudownym wyjątkiem od reguły ;]

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu stelaża i wyprawie

 

sory za offtop ale związek włosów łonowych z wiekiem i z drutowaniem jest iście komiczny :notworthy:

 

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą masz skalę,widocznie wszyscy ludzie którzy starają sobie radzić wszystkimi sposobami z przeciwnościami losu,którzy tworzą proste zdrutowane alternatywy nie mają włosów łonowych,a ja jestem cudownym wyjątkiem od reguły ;]

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu stelaża i wyprawie

 

sory za offtop ale związek włosów łonowych z wiekiem i z drutowaniem jest iście komiczny :notworthy:

 

 

No właśnie Korsaz, normalnie widzisz jak dorastasz - już potrafisz rozpoznać off-top, czyli związek drutowania i takich takich ze stelażami do Versysa :)

 

Pozdrowienia serdeczne,

 

&REW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...