Skocz do zawartości

VIRAGO XV 750...MOJE WRAŻENIA PO 650 KIOMETRACH


Aaron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Vpower, pytanko...

 

Mówisz, że trzeba by jechać do serwisu na regulację zaworów?? Takiej możliwości niedopuszczałem do myśli, bo w serwisie mieli NIBY wszytsko zrobić i sprawdzić, jednak serwisem tym był PSBikes w krakowie(salon słynący ze złej sławy). Jeśli Ty zrobiłeś na świecach NGK już TYLE kilometrów, to rzeczywiście najwyraźniej muszę coś z tym zrobić. To odwołąnie do 200km na 4 elektr. świecach yło poto, ze na NGK nieprzejeżdżałem nawet 50 i dlatego napisałem, zę narazie mam -0nad 200km na 4 elektr. i nic. Myślę, ze jak się wykuruję to pojadę do czechowic-dziedzic(dobry serwis) na przegląd całkowity i regulacje zaworów.

 

Dzięki za wskazówkę, jak tylko pojadę do serwisu i zrobią coś, to zobaczymy co było, ale dzięki za radę.

 

Pozdrawiam, Kuba(i sorki za mały OT ;) )

 

*(Aha kolor świecy, to oczywiście czarny, czyli oznaka zalewania.)

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie regulacja zaworów a gaźników - patrz post powyżej. ;) KuboVirago gdybys mieszkał na Śląsku to z czystym sumieniem mógłbym ci polecić Motocykl w Zabrzu jako serwis gdzie do porządku regulują sprzety. W okolicach Krakowa to ciężko mi na ten temat cos powiedzieć. Regulacja zaworów też się przyda - a na pewno nie zaszkodzi.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaron powiedz mi ile cie kosztowały te swiece sa podobno spox znajomy na rr jezdzi juz na nich 2 rok a na ngk wymianiał co 3 miesiace padały ja miałem regulacje zaworów i gazników i nowe swiece filtry i co 100 km i swiece ma przebicie i moto chodzi na jednym garku ;) kupiłem znów ngk bo te denso dopiero na zamówienie ale z tego co mi kumple mówia najl;epsze swiece moto lepiej pali szybciej nie potrzebyje takich obrotów by zapalic bo one daja naprawde dobra iskre wiec zmienie sobie na denso napewno a w zapasie bede miał te ngk bpr7es

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam skopanego E-maila i nie mogę odpowiedzieć koledze, który pytał się o chłopaków z Kutna.

Ich oferty można znaleść na www.Riders.pl....Aktywne chłopaki i mają rękę do moto.

 

Świece DENSO nabyłem w serwisie ROBERT w Toruniu ( Też polecam...). Muszę przyznać, że są naprawdę fantastyczne!!! Sami sprawdźcie!!!

Do zobaczenia w Żninie ( jutro)....

W sobotę Golub-Dobrzyń...

 

 

Pozdrawiam

Aaron

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece...świece...świece...hmm...to teraz ja...NGK BPR7ES fabryka Francja -gówno,NGK BPR7ES fabryka Japan -całkiem niezłe ,DENSO W22EPR-U bardzo dobre ,ISKRA FE85PRS bardzo dobre (aktualnie takie mam)

takie jest moje zdannie i już ;-)...co do iskry to cena dwóch sztuk równa się jednej cenie pozostałych :-)..czyli okolo 11 zeta za dwie iskry...polecam do innych motocykli również :-)

 

stronka z katalogiem zamienników:

 

http://www.iskra-kielce.pl/faq.php?faq=5

 

p.s.

nie ,nie mam procentu od sprzedaży ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość skwara27

witam

ja miałem wiele świec jednak Briski polecam powiem nawet ze moim skromnym zdaniem sa lepsze od NGK które już 2 razy mi padły przy mocnym odwinieciu manety, wiec polecam Brisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...