Skocz do zawartości

Szukam chętnych na kurs doskonalenia jazdy w CSP


-lisio-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety do 2OO przybyłem tylko ja i Krzywer. Tango nie dojechał. Nagadaliśmy się z Krzychem co nie miara, ogólnie było fajnie szkoda tylko że z czwartku na czwartek coraz mniej licznie się spotykamy. Jeszcze może napiszę, że najbardziej nam brakowało towarzystwa Kasi. I od razu pozdrawiam w/w :notworthy: . Oczywiście byliśmy motórami- a jak :crossy: . Ludzi w 2OO kupa, było ze trzydzieści osób. Szkoda że was "absolwenci" nie było. Pozdrawiam wszystkich. Marcin

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisio, a niech żałują widoków. Zwłaszcza tej koleżanki w czarnym kombi Dainese na GS500F :icon_twisted:

Mrrrraaaau.

Powoli zaczynam myśleć, że były na kursie same miekkie faje, co to się boją jeździć poniżej 20 stopni Celsjusza. Wyprowadźcie mnie proszę z tego błędu za tydzień... :flesje:

 

A Ty Lisio odpisz czasem na smsa, bo jam już się zaczął martwić o kolegę :wink:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

 

A Ty Lisio odpisz czasem na smsa, bo jam już się zaczął martwić o kolegę :wink:

Zostawiłem telefon w kurtce w garażu dlatego nie odebrałem wiadomości. Ale ogólnie nic złego mi się nie stało, dzięki za troskę, chociaż miałem mały uślizg tylnego koła w łuku ale zakończony happyendem :bigrazz: Może dobrym pomysłem będzie przesłanie do wszystkich na PW wiadomości o "spotkaniach czwartkowych" bo może nie wszyscy wiedzą?

 

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak obiady czwartkowe ;)

Mnie niestety zabrakło, bo zrobiłem małą akcję ładowania akumulatora. Ostatnie dwa dni rano przy temperaturze poniżej 10 st. moto nie chce mi odpalać bez pożyczania prądu z auta przez miałem opóźnienia w docieraniu do pracy. Ale coś czuję, że po prostu aku mi się kończy i jutro znów trzeba będzie rozwinąć kable. Za tydzień lepiej się postaram pojawić w 2oo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze może napiszę, że najbardziej nam brakowało towarzystwa Kasi. I od razu pozdrawiam w/w :notworthy: . Oczywiście byliśmy motórami- a jak :crossy: . Ludzi w 2OO kupa, było ze trzydzieści osób. Szkoda że was "absolwenci" nie było. Pozdrawiam wszystkich. Marcin

bardzo dziękuję i w czwartek grzecznie się melduję w 2oo bo się bardzo za Wami stęskniłam :biggrin:

 

Ja niestety nie dotarlem (a mialo byc tak pieknie ;) ale jesli Lisio zamowi przynajmniej suchy asfalt za tydzien to bede :)

I tesknimy za Kasia... ;)

też tęsknię więc się nie wymiguj i przyjeżdżaj nawet PKP masz bliziutko :wink:

 

Edytowane przez Kasia11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...