Skocz do zawartości

Kto jezdzi enduro w Olsztynie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje ludzi jezdacych enduro w Olsztynie i bliskich okolicach. Moi dotychczasowi kumple od jazdy troche sie wykruszyli, a jezdzenie samemu jest dosyc nudne. Widze sporo ludzi jezdacych, ale jak to zwykle bywa, spotykamy sie jadac z naprzeciwka. Mijamy sie w trasie, machniemy sobie reka, zwolnimy na chwilke zastanawiajac sie, czy sie nie zatrzymac i nie pogadac i zaraz odwijamy manetke jadac dalej. A jakos nie moge na nikogo trafic na zwirowni, ani na torze (fakt, rzadko tam bywam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się ustwić na jakąś niedziele albo popołudnie, tylko że mieszkam od olsztyna około 30 km, a pod olsztyn rzadko tam jeżdze, troche szkoda kostki na asfalt, wcześniej jak miałem inne oponki to by nie było problemu, jak coś to można się umówić na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje ludzi jezdacych enduro w Olsztynie i bliskich okolicach. Moi dotychczasowi kumple od jazdy troche sie wykruszyli, a jezdzenie samemu jest dosyc nudne. Widze sporo ludzi jezdacych, ale jak to zwykle bywa, spotykamy sie jadac z naprzeciwka. Mijamy sie w trasie, machniemy sobie reka, zwolnimy na chwilke zastanawiajac sie, czy sie nie zatrzymac i nie pogadac i zaraz odwijamy manetke jadac dalej. A jakos nie moge na nikogo trafic na zwirowni, ani na torze (fakt, rzadko tam bywam).

 

do Olsztyna spokojnie mozna szutrami dolecieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z olsztyna,też mi się troche ekipa wykruszyła, ale nadal kilku nas jest. Jutro lub w niedzielę będę jeździł w okolicach dywit/redykajn/mątek. Jakby co to pisz, bo latamy dosyć regularnie. W połowie sierpnia chcemy też się udać w końcu do Ostródy na cały dzień, bo raz byłem w tamtym roku i widać, że jest tam gdzie polatać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. w drugiej polowie sierpnia sie odezwe. teraz nawet moto schowalem, bo nie bede jezdzil w ogole. chyba, ze chcesz sie spotkac "na sucho" ;-)

 

ja jestem z olsztyna,też mi się troche ekipa wykruszyła, ale nadal kilku nas jest. Jutro lub w niedzielę będę jeździł w okolicach dywit/redykajn/mątek. Jakby co to pisz, bo latamy dosyć regularnie. W połowie sierpnia chcemy też się udać w końcu do Ostródy na cały dzień, bo raz byłem w tamtym roku i widać, że jest tam gdzie polatać :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czesc,

to bedzie sie trzeba wybrac. ja tamtych terenow zupelnie nie znam. jezdzisz do ostrody na moto, czy na przyczepce?

pozdro

 

witam!!!

Czasem wyskoczę na enduro, raczej do Ostródy.

Rewelacyjne trasy bardziej i mniej wymagające!!!

W sobotę było mokro ślisko a zatem wesoło

pozdr...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. mialem ci wyslac wiadomosc na priv, ale cos pokrecilem :-D

pozdro

 

Cześć!!!

Moto jeździ busem bo trochę szkoda opon i samego sprzętu.

Dam znac pare dni wcześniej kiedy teraz będę się wybierał.

Napewno weekend i napewno nie 04-05.09.

pozdr...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

Moto jeździ busem bo trochę szkoda opon i samego sprzętu.

Dam znac pare dni wcześniej kiedy teraz będę się wybierał.

Napewno weekend i napewno nie 04-05.09.

pozdr...

 

jak sie będziesz wybierał w niedziele to daj znać chętnie poprowadze

startujemy przewaznie o 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w Ostródzie sie dzieje co niedziela 10 tor kajkowo wjazd od europa center :bigrazz:

 

hehehe... nawet sie wybieralismy jutro do ostrody, ale sie kumplowi moto sypnelo... wiec jedziemy do lukty na tor pojezdzic w koleczko. do ostrody tez sie chetnie wybiore, ale jestes zbyt ostrym zawodnikiem dla mnie... (cos tam slyszalem... ;-) ). musze miec kompanie do jazdy na podobnym poziomie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...