Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ostatnio znajduje coraz więcej zastosowań praktyczych dla mojego kota którego nabyłem tej wiosny i powstaje pytanie- czy mocno go trzeba pilnować na miescie(3mieście chociaz to pewnie bez znaczenia).Wydaje mi się że w ciągu dnia chyba...jest bezpieczny po zamknięciu fabrycznej blokady kierownicy.No bo waży sporo, z blokadą na kierownicy to można pooprowadzać po okręgu.

Widziałem w sklepach różne supergrube linki stalowe którymi mozna go by było dodatkowo przypiąc do słupa co czasem widuje,to moze trzeba montować czy to przesada - nie mówie o nocy tylko w ciagu dnia.Pytanie do doświadczonych użytkowników - czy mocno kradną motory tego typu wartość ok. 10000,00 zł no bo by było szkoda.darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda to wiesz co jest :bigrazz: Atak zupełnie na serio to faktycznie nie ma reguły. Złodzieje w dzisiejszych czasach sa tak wyposazeni, ze nawet najwymyslniejsze zabezpieczenia nie robia na nich wrazenia. Oczywiscie mozesz im troche prace utrudnic, ale nic nie zastapi zdrowego rozsadku, np. jak zostawisz motocykl gdzies w jakims miejscu ustronnym to zlodziej bedzie mial tyle czasu, ze mogl by Ciebie sie spytac ktore zabezpieczenie ma obejsc pierwsze. Ja radzilbym ci z dodatkowych zabezpieczen kupic blokade tarczy hamulcowej, jest to w miare dobre zabezpieczenie. Ceny w miare dobrych egzemplarzy zaczynaja sie od kwot 84zeta za kinguarda, takie zabezpieczenie na pewno pozwoli ci oddychnac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak - ciężko na mieście uciąć taką blokadę - ja za swoją dałem 50 zł i jest OK. Ogólnie kradną wszystko bo oni twojego Kota za 5 000 zł nie odróżniają od 1000RR albo innego Srada a jak będą chcieli ukraśc to ukradną i tak - taki kraj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...