Skocz do zawartości

W jakie ochraniacze się uzbroić zeby nie ucierpiec?


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli moge wtracic słowko - choc nie wiem czy opinia kobiety bedzie w takim temacie brana po duwage, - ale jako paromiesieczny swiezak w enduro uwazam, ze zbroja na siatce (osobiscie mam UTIKE) jest lepsza niz buzer, ktorym przy kazdym upadku obraca sie i zawsze nie ochronia tak jak powinien. A poci sie w kazdym ochraniaczu, jak sie szaleje, ale to cala frajda w enduro :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge wtracic słowko - choc nie wiem czy opinia kobiety bedzie w takim temacie brana po duwage, - ale jako paromiesieczny swiezak w enduro uwazam, ze zbroja na siatce (osobiscie mam UTIKE) jest lepsza niz buzer, ktorym przy kazdym upadku obraca sie i zawsze nie ochronia tak jak powinien. A poci sie w kazdym ochraniaczu, jak sie szaleje, ale to cala frajda w enduro :o)

 

I tu masz 100% racji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego według mnie nie warto kupowac rekawiczek za 200zl,

Mi dobre rękawiczki,typu Acerbis Impact wystarczają na pół sezonu.Teraz śmigam we Fly 303 za 50zł i powiem że są o wiele wygodniejsze niż te Acerbis Impact za 100zł.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam rękawic Alpinestars na lato i Scott na zime. Te z Alpinestarsa są moim zdaniem wygodniejsze i wytrzymalsze niż większość produktów konkurencji. Nie polecam O'Nila (pisownia chwilowo dla mnie nie znana) - kumpel zniszczył w dwa miesiące sporadycznej jazdy.W sprawie buzera - moja żona miała glebe położyła sie pod motor i tylne koło rozpięło buzera na ramieniu - troszkę jakby blizna została... Buzer Acerbis model - nie pamiętam.

Zdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z koleżanką - i nie dlatego, że to moja koleżanka ;) ale nawet jak raz jechałam bez buzera to i tak byłam "mokra" i tak, więc w sumie najlepiej wybrać coś indywidualnie - przymierzyć i zobaczyć jak w danym ochraniaczu ktoś się czuje - bo jednemu odpowiada a drugiemu nie. Specjalna seria dla kobiet wyszła chyba jakoś niedawno - ceny wobec tego też są odpowiednie - dlatego w tych "męskich" mamy podwójne klatki piersiowe :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...