Skocz do zawartości

Zbiornik GS500 i WUSUKI :] przeczytajcie i pomóżcie :(


gidrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od początku: Zauważyłem, że z mego zbiornika cieknie paliwo, po zdjęciu go okazało się, że jest klejony jakimś kitem i to dobre kilkanaście razy. Żebym wstawił zdjęcie na forum to pewnie byście się wystraszyli :P ale oczywiście żeby zaoszczędzić, z pełnią nadziei oddałem zbiornik do któregoś z kolei spawacza(bo większość w ogóle nie chciała się podjąć, albo jak mówili cenę to pewnie nowy zbiornik z salonu byłby tańszy :P ). Ja wyjechałem na kilka dni urlopu, wracam z nadzieją, że już jest naprawiony i że w końcu sobie pośmigam (nadmienię, że nie jeździłem już dobre dwa miesiące), a tu okazało się, że gościu zaczął nawet dobrze, bo tam gdzie było najwięcej dziur załatał ładnie, wręcz profesjonalnie, ale żeby sprawdzić gdzie jeszcze są nieszczelności, napuścił powietrza, i znalazł jakąś kolejną dziurę, nie wiedzieć czemu, nie na puścił wody ( bo tak robił przy poprzednich spawach) tylko włączył migomat, przyłożył i... bum, ciśnienie powietrza i opary rozdupcyły zbiornik. W sumie to cieszę się, że nic mu się nie stało, bo bym miał gościa na sumieniu, ale po zbiorniku zostało tylko wspomnienie.

 

Na czas poszukiwań nowego zbiornika wymyśliliśmy z kumplem nowy motocykl - WUSUKI.

Oto on:

http://img294.imageshack.us/i/p1030951f.jpg/

 

Fajnie, bo mogłem odpalić, pośmigać trochę, ale moja radość trwała aż spotkałem pierwszy patrol Policji :/ Dobrze, że był to akurat znajomy także pośmialiśmy się trochę, ale powiedział, że tak jeździć nie można i że każdy kolejny patrol, na pewno mnie zatrzyma i zabierze dowód za stwarzanie niebezpieczeństwa i takie tam bzdety( choć zbiornik jest przyczepiony pasami mogącymi utrzymać 3 tony, a pełny zbiornik waży może z 10 kg).

 

I teraz moja prośba do użytkowników, bo za tydzień jest zlot, na który bardzo chciałem jechać, a zostałem bez baku ;(

Nie macie może jakiegoś pasującego do SUZUKI GS500, wersji przed faceliftingiem, do rocznika 91? Jeśli ktoś ma jakiś w rozsądnej cenie na zbyciu to uratowałby mi życie, a na pewno dobrą imprezę :)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź, a mam nadzieję, że jakaś się pojawi :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma baku. Ogólnie zaspamowałem wszystkich sprzedawców części do GSa na allegro, większosć nie ma, na część odpowidzi jeszcze czekam, znalazłem dwa w całkiem dobrej cenie, ale do wersji po face liftingu i niestety nie pasują do mego sprzeta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja radość trwała aż spotkałem pierwszy patrol Policji :/ Dobrze, że był to akurat znajomy także pośmialiśmy się trochę, ale powiedział, że tak jeździć nie można i że każdy kolejny patrol, na pewno mnie zatrzyma i zabierze dowód za stwarzanie niebezpieczeństwa i takie tam bzdety

 

 

 

Co Ty Gidrek gadasz, przecież Ty nikogo nie znasz :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...