Skocz do zawartości

JUNAK M16 2010r


nitroMCZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

M16

 

Ahahahahahaha!!!! Do piekłaaaa!!!!!

 

Sorki ziom. Nie znamy takich motocykli. Junak M16 nigdy nie istniał, nie istnieje i nie będzie istniał!

 

 

Widziałeś ulotkę o tym nowym "Junaku"? To weź się podetrzyj nią. Tylko uważaj na chiński tusz bo powoduje raka odbytu. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie podniecaj sie tak... Tak sobie go nazwali np. na alle... , chodzi o nowy model 350.

 

 

Wiem ,że temat o nim juz istnieje , ale ja szukam kogoś kto to kupił i jezdzi (lub juz nie , bo sie popsuł / zuzył) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

To Regal Raptor/Jonny Pag "Daytona". Tak się nazywa. Jeden kolo go kupuje u nas w klubie. Sprzęt jest wypas. I zajebioza. Ten konkretny, w polskiej wersji czyli pod nazwą Junak, ma wtrysk DELPHI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no i racja... kolo kupił i naprawde jest zadowolony!!! Zobaczymy co będzie z czasem , ale na razie wszystko ok a juz troszkę nakręcił.

Moze sprzet jest ok,ale wk....wia mnie to,ze nazwali jakas hybryde Junakiem.Jest to czysta profanacja i kompletna inwigilacja.Taki szacowny,polski! motor z dusza,nie powinien byc tykany przez chinskie,czy inne lapy.Tym,co sprzedali ta nazwe,nalezaloby obciac conieco!Kto jezdzil,albo nawet wychowal sie na takich maszynach,wie o czym mowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten konkretny, w polskiej wersji czyli pod nazwą Junak, ma wtrysk DELPHI.

 

No to szału nie ma. DELPHI robił układy do pierwszej generacji wtryskowych HD, ile problemów z nimi było to szkoda słów.

 

Boom dobrze gada. Niech sobie jest wypas i bajer ale nie Junak. :icon_evil: Ja za Junakiem nie bardzo jestem ale za polską motoryzacją tak. I jak widzę świnola z nazwą Junak to ręce się trzęsą. Za wysokie progi. To tak jakby bułgarskie kurwicho z autostrady podpisywało się "Lady Diana". Profanacja!

 

"Kierowco! Patrz w lusterka. To chiński Junak zapie**ala!" :icon_mrgreen:

 

Co do nowych chinoli większych/innych niż skutery to teraz mam jakąś nową markę na salonie. Jeden model jest 125ccm, Qipai (Kupa :biggrin: ) się nazywa. Ogólnie to fajny jest, tylko jakaś głupkowata owiewka go szpeci. Ale jeździ fajniusio, dynamiczny, wygodny, dobrze się prowadzi itd.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych chinoli większych/innych niż skutery to teraz mam jakąś nową markę na salonie. Jeden model jest 125ccm, Qipai (Kupa :biggrin: ) się nazywa. Ogólnie to fajny jest, tylko jakaś głupkowata owiewka go szpeci. Ale jeździ fajniusio, dynamiczny, wygodny, dobrze się prowadzi itd.

 

 

Taki jak TEN?

Cena ciekawa, zwłaszcza jeśli dobrze jeździ ;)

 

Ale żeby nie robić offtopu: Silnik ładnie pracuje, ostatnio mijał mnie taki na mieście, i muszę przyznać że wydech w tych "Junakach" ładnie grzmi ;)

Edytowane przez pukuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jak TEN?

Cena ciekawa, zwłaszcza jeśli dobrze jeździ ;)

 

 

Taki jak ten tylko że czarny. Ceny jeszcze nie znam bo w piątek dopiero wyciągnąłem go z kartonu, poskładałem i wstępnie oblatałem. Miłe wrażenie sprawia.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części muszą być skoro ktoś to importuje i udziela gwarancji. Silniki są spoko bo spotykam je w innych chinolach, jest to bodajże silnik z Hondy CG125. Plastiki i elementy nadwozia są drogie jak na chińskie części a reszta spoko i da się z tym żyć.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast mojej C1 miałem kupić GB Motors Street, i sprzedawca w takim niby salonie (miał tam jeszcze autoryzacje Keeway'a, Zippa i takich tam) otwarcie powiedział, że on już GB nie sprzedaje bo nie ma do nich części... Więc jak widać nie do wszystkiego są części. Autoryzowany serwis Rometa już bodajże 11 miesięcy nie może dostać czujnika paliwa do mojego C1, bo podobno zamówili w centralce Rometa ten czujnik, i jeszcze nie dostali... I jeżdżę z zepsutym czujnikiem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Boom dobrze gada. Niech sobie jest wypas i bajer ale nie Junak. :icon_evil: Ja za Junakiem nie bardzo jestem ale za polską motoryzacją tak. I jak widzę świnola z nazwą Junak to ręce się trzęsą. Za wysokie progi. To tak jakby bułgarskie kurwicho z autostrady podpisywało się "Lady Diana". Profanacja!

 

Też mam podobne zdanie na temat tej nazwy ale jak gdyby od innej strony. Oryginalna nazwa bardziej mi pasi. Junak kojarzy mi się z PRLem i nie pasuje mi do tego sprzęta. Dlaczego zawsze każdy sprzęt w tym kraju musi się nazywać Junak? Czyżby brak wyobraźni? Deficyt kreatywności?

 

 

No to szału nie ma. DELPHI robił układy do pierwszej generacji wtryskowych HD, ile problemów z nimi było to szkoda słów.

 

To akurat mnie nie dziwi. :biggrin: Też uważam, że wtrysk Bosha byłby lepszy z dwóch powodów: jest tańszy i w tym kraju jak i okolicy wszystko prawie co ma wtrysk, jeździ na Boshu. A i jeszcze jedno: silnik jest od Hondy Rebel tylko rozwiercony do 320cc i ma wstawione jakieś dwa "wałki równoważące" cokolwiek to znaczy.

 

 

... no i racja... kolo kupił i naprawde jest zadowolony!!! Zobaczymy co będzie z czasem , ale na razie wszystko ok a juz troszkę nakręcił.

 

No to opowiadaj.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast mojej C1 miałem kupić GB Motors Street, i sprzedawca w takim niby salonie (miał tam jeszcze autoryzacje Keeway'a, Zippa i takich tam) otwarcie powiedział, że on już GB nie sprzedaje bo nie ma do nich części... Więc jak widać nie do wszystkiego są części. Autoryzowany serwis Rometa już bodajże 11 miesięcy nie może dostać czujnika paliwa do mojego C1, bo podobno zamówili w centralce Rometa ten czujnik, i jeszcze nie dostali... I jeżdżę z zepsutym czujnikiem :buttrock:

 

 

Części w chinolach są takie same. Niezależnie czy GB, Zipp czy inny Śmiećway. Jeśli już to są np.3-4 rodzaje danej części i się dobiera coś. Ja tak mam na sklepie jak klient przychodzi i woła coś do chinola, jeśli nie wiem dokładnie jaka część to ma być to mówię mu żeby przyniósł starą na wzór i wtedy coś wybieram. Chinole wychodzą z tych samych fabryk, różnią się tylko wyglądem i szczegółami oraz nazwą. Zależy który importer jaką nazwę da. Z nadwoziem może być gorzej bo to już trzeba napierać do danego importera. Pokaż foty tego Twojego czujnika paliwa, może mam takie coś. To jest zwykły czujnik taki z pływakiem?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...