Skocz do zawartości

Ostrów- spotkanie nad jeziorem miejskim


Mikołaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Olą (...) zamierzamy pojawić się wcześniej żeby sobie popływać czy złapać trochę słońca :)

 

Otóż to! :) Ja również mam nadzieję, że pojawię się jak najwcześniej, żeby odpocząć na łonie natury w doborowym towarzystwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad jeziorkiem nikt nam nie zabroni piwa trzymać swojego to magazynek nie będzie potrzebny ;P

A tak w ogóle to będzie miał ktoś grilla?? Bo nie wiem czy coś załatwiać małego czy jak?

Mikołaj bierzesz spadochron?

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to będzie miał ktoś grilla?? Bo nie wiem czy coś załatwiać małego czy jak?

 

Ognisko będzie :)

 

Mikołaj bierzesz spadochron?

 

Tam raczej spadochron nie jest potrzeby. Są drzewa, które dają cień, a poza tym jest altanka dość duża - w tamtym roku wszyscy się mieściliśmy ;) Ale wola Wasza :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest link do zdjęć z tego jeziorka w pewnym stopniu obrazuje całą infrastrukturę.

 

http://www.ostrowlubelski.lubelskie.pl/jezioro_m.htm

 

Nie wiem czy będzie możliwość ale jak ktoś by miał kartę pływacką albo coś podobnego to mógłby zabrać. Mam straszne parcie na kajak/rowerek itp.

 

Majusz!!! ty nawet sobie nie żartuj, nie dość że masz być to masz wsiąść rękę swojej wybraki może być też czaszka :P

Pzdr.

 

P.S Na stronce jest regulamin co, gdzie i za ile

Edytowane przez baily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem, ze skoki to swietna zabawa... jezeli chcialbys sprobowac, to daj znac... mam namiar na dobrego instruktora biggrin.gif

Nie wiem czy to żart czy nie ale pod koniec września chciałbym skoczyć na spadochronie jeśli fundusze pozwolą bo to nie tania sprawa , ale jeśli mi się uda to na pewno nie będę żałował wydanych pieniędzy :icon_razz:

 

MAJUSZ dokładnie masz być i to razem z miednicą,,, albo chociaż jej fragmentem :icon_razz:

 

A co do sprzętu wodnego to już się na coś piszę :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

Lublinczycy :buttrock: napiszcie kto o której jedzie to może się jakoś ustawimy bo osobiście chce być tam jak najwcześniej żeby wylegiwać się jak najdłużej :flesje: więc wyjazd około 10-11.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...