Skocz do zawartości

Prośba o pomoc BANDIT


Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu bojach z wlanymi myslami i wielu przymiarkach, stanalem przed takim oto wyborem:

 

Bandit 650SA rok 2010 lub Bandit 1250NA tez rok 2010 - różnica w cenie 3 000 PLN.

 

No i teraz mam dylemat, bo jedno moto jest z piekna owiewką w nowym stylu ale słabsze (poprzednie moje moto CBF 600 wiec mialem lekki niedosyt) a drugie moto jest w golasie (tak jak lubie) z mocniejszym silnikiem, ale droższe.

 

Po doswiadczeniach z gla CBF 600 sklanialbym sie bardziej do bandyty z owiewka, ale tylko w 650 ma ona ten new design. Stara owiewka bandziora mi sie nie podoba, wiec model 1250 z owiewka stara odpada. czyli mamy dylemat jak wyzej.

 

Poniewaz nie jezdzilem zadnym z tych motocykli, i ciezko o taka jazde u dilerow, to chciałbym sie Was poradzic.. Czy 650 SA z piekna owiewka ale z mniejsza moca zadowoli moje 188 cm wzrostu i 116 kg wagi, czy lepiej jednak 1250 NA bo w sumie mozna szybke akcesoryjna i bedzie podobnie..? Poza tym jesli chodzi o jazde, to czy 1250 jest do wykorzystania na naszych drogach..? CBF 600 lubilem krecic wysoko i sluchac wycia silnika, natomiast barkowalo przy wyprzedzaniach.. Czy 1250 bedzie pozwalac by go pokrecic, czy predkosci na wyzszych obrotach, beda juz zabojcze..?

 

Ogolnie podobaja mi sie oba modele, ale jeszcze sie taki nie znalaz co by na dwoch pojechal, wiec musze cos wybrac...Czy uzytkownicy banditow mogli by cos podpowiedziec..?

 

Dzieki!

goncior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ja uwazam, ze jak smigales na CBF600, to przesiadajac sie na inna szescsetke (golasa i nie fazera) bedziesz zawiedziony.

Roznica w osiagach bedzie zadna. A jak Ci w CBF brakowalo, to w Bandicie tez bedzie.

Wez duzego bandita, kup szybe i smigaj.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly Bandzior to zaden przeskok a tym bardziej nie dostarczy Ci wiecej adrenaliny niz CBF.

Ja sklanial bym sie do duzego Bandyty ;) Choc wersje 650 i 1250 wg mnie nie maja juz tego uroku co stare Bandity. Odchudzili im wizualnie te muskularne silniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...