Skocz do zawartości

Mój nowy sprzęt.


szczedl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 2 tygodnie temu kupiłem sobie sprzęt. Jest to suzuki gsx 400 s z 86 roku. Sprzęt jest do dopieszczenia ale podoba mi się. Nie jest to ideał, widać że miał kilka przygód ale cena też nie była wygórowana a właściwie była to cena jak za simsona:) ma nakręcone ponoć 69 tysięcy z groszem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bajer. Suzy serii GS nie są złe, ale przeważnie zakatowane. Jeśli masz zdrowy silnik to jeszcze długo polatasz, jeśli zadbasz odpowiednio. Poka foty. :biggrin: Jakbyś miał jakiś problem, wątpliwości czy pytania to wal do mnie, widzę że też z Bydzi jesteś. Pzdr. :buttrock:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobię zdjęcia za jasnego to wrzucę fotki, z tego co ten kolo mówił to jest bez prawka i sprzedawał bo motorek stał więcej jak jezdził. Wersja z Niemiec ( pewnie zdławiona) do wymiany klamki, linka ssania, uszczelniacze lagów. Do regulacji wolne obroty obroty, moto po wymianie oleju i płynu hamulcowego. widać, że komuś spadł z nóżki bocznej bo na szlif nie wygląda. Moto proste. Przydałby się nowy lakier i lusterka. Ogólnie motorek jest na oryginalnych częściach made in Japan. Biegi nie wyskakują, wchodzi na obroty ładnie, dobrze "ciągnie". Chciałbym jeszcze wyregulować zawory. Wnioskowałem przed zakupem, że jeśli zrobię mu remont "pod siebie" to i tak wyjdzie mi taniej niż kupić "ideał" w którym nie wiem co jest. Nie wiem cóż więcej mogę jeszcze opisać. Wkrótce podrzucę zdjęcia ogólnie 2 tysięcy za niego nie dałem więc jak za tą cenę jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...