Skocz do zawartości

20-06-2010 Niedzielny wypad do Kazimierza Dolnego


Volki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak pogoda pozwoli, wybieram się do Kazimierza Dolnego.

Odwiedzić to urokliwe miejsce, wypić kawę na starym rynku, pozwiedzać ruiny...

Jeżeli nie masz planów, a chcesz miło spędzić czas, zapraszam na wspólną przejażdżkę.

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powodzi pustki , syf i malaria, jak chcesz jechać czemu nie, droga wolna

 

...bez przesady... chyba na Rynku pustki i malarii nie ma. Kolega Volki wyraznie napisal, ze na kawe na Rynek sie wybiera.

 

Chetnie bym smignal, ale chyba w ta niedziele nie dam rady.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w czasie powodzi gdy było 5-6m wody więcej i żadnej malari nie zauważyłem ale Wisła było faktycznie zasyfiona, pusto tez nie było.

Volki napisz o której i skąd wyjeżdżasz i może bym się też wybrał bo tak się składa że byłem wiele razy w Kaziku ale nigdy nie zwiedzałem ruin.

Jeśli byś wyjeżdżał coś koło południa albo nawet trochę po to jeszcze lepiej bo udało by mi się wyspać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd z Lubartowa kolo godziny 11, oczywiście jeżeli pogoda dopisze, w innym wypadku zmiana planów oraz pojazdu z 2 na 4 kółka :)

Trasa Lubartów... Niemce... Garbów... Nałęczów... Kazimierz Dolny... jak czas pozwoli Janowiec.

Powrót na 17,30 do Lublina na MOSiR... zawody żużlowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciałem zapytać gdzie w Lubartowie jest miejsce spotkania, sprawdzałem przed chwilą prognozę na METEO i wygląda o wiele lepiej niż wczoraj wieczorem więc może nie będzie padało...

 

czesc jak zawsze na cpn przed LUBARTOWEM TYM ZE ŚMIGŁOWCEM

pogoda faktycznie bedzie znośna :wink: wiec : moze i ja śmigne z wami :crossy:

Edytowane przez JURASKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...