Skocz do zawartości

Sport/Sportowy-turystyk (nie tylko Suzi) Prosze o POMOC!


Rekomendowane odpowiedzi

FJR super sprzet-waga tylko znichęca.

 

Do czego zniecheca ? Do pchania cy do podnoszenia ?

 

Nie wiem jak Ty ale ja uzywam motocykla do JAZDY gdy rusze nie sprawia mi roznicy czy moto wazy 100 kg czy 500 kg, widac sie roznimy.

 

 

A dobry turystyk to CBR 954-mało pali pozycja dobra, jak mało gazu odkręcasz to jedzie wolno-ja dużo to szybciej-czyli do ogarnięcia:)

 

No wlasnie do ogarniecia, wiec sie ogarnij i nie pisz pier*ol, ze 954 to turystyk ! Pozycja dobra, hmmmm, do czego do jazdy po bolki ?

 

Co najwyzej Super-Sport :icon_mrgreen:

 

Kurde jak czytam takie posty to mam wrazenie, ze

 

HONDZIA wrocil :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego zniecheca ? Do pchania cy do podnoszenia ?

 

Nie wiem jak Ty ale ja uzywam motocykla do JAZDY gdy rusze nie sprawia mi roznicy czy moto wazy 100 kg czy 500 kg, widac sie roznimy.

[...]

 

Moim zdaniem różnica jednak jest, choć w przypadku turystyka większa masa jest raczej atutem niż wadą. Szczególnie na zakrętach o niekoniecznie najwyższej jakości nawierzchni ;)

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mam marzenia , ale jest ich za dużo :)

 

-F4i: fajne moto , ale nie miałem okazji jeździć. mogę rozważyć tą opcję.

 

- ciężko będzie coś wyciągnąć od kumpli i koleżanek , ponieważ każde z nich uważa , że ich motor jest THE BEST :)

 

-tak , mam 18 lat. FJR dał mi znajomy , który uczył mnie jeździć na prawo jazdy kat. A [miałem okazje pośmigać 1 dzień].

 

! Poczytałem i pooglądałem (na zdjęciach) tą Hondę CBR954 i wydaje się fajna. Ceny są przyzwoite , wygląd niepowtarzalny. Myślę , że sięna niej skupię.

 

Dzięki za rady! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...