Skocz do zawartości

Komarówka Podlaska - motopiknik 2-4 lipiec 2010 ??


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem waszych podniet tym zlotem. [...] jak wybieracie się na niego jest dla mnie śmieszne.Ja na waszym miejscu wzioł bym jeszcze przyczepe cempingowo.[...]

 

Generalnie, chociaz lubie cala ekipe, przychylam sie do tej wypowiedzi w prawie pelnej rozciaglosci :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: Hmmm??? czy to dobry Zlot powiem tak nie wiem co rozumiesz przez dobry zlot ale dla mnie i myślę jeszcze paru ludziów to jest fajna imprezka i tyle na temat ,chcesz jedziesz nie chcesz nie jedziesz i po co te wypociny :buttrock:

 

Co do Wyjazdu Mikołaju ja i skrzynka serwisowa kolega Agrat,Marcin/Ratownik/ jesteśmy 13/13;30

kto z nami to zapraszamy Do zobaczyska jak cosik proszę dryndać do mnie :icon_twisted:

 

P.S : A tak Joaśka ma racje mianowicie Panie Panowie jest mozliwośc zabrania przezemnie Piwa Puszka i Białej Wody co byscie nie ładowali na Motóry lżej bedzie jechac i dlatego mogę zabrac troszke do samochodu, a I Panie jak Jakieś winko to prosze dzwonić do mnie to zabiorę po bardzo atrakcyjnych Cenach;

Np:

Piwo puszka ;

Perła- Chmiel-2,40

Perła Mocna-2,60

Harnaś-2,20

Goolman 2,00

Dock-1,70

Tyskie-4-ropak 11,00

Biała woda:

Żubr-16,00

1906-18,00

Absolwent-19,00 :icon_twisted:

 

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wyjazdu Mikołaju ja i skrzynka serwisowa kolega Agrat,Marcin/Ratownik/ jesteśmy 13/13;30

kto z nami to zapraszamy Do zobaczyska jak cosik proszę dryndać do mnie :icon_twisted:

 

 

Czesławie!

Pamiętaj,że Twój Czesiowóz jest puszką serwisową, małą hurtownią artykułów spożywczo, %, przemysłowych.Czyli full wypas i full serwis.

Tylko proszę nie oddawać zbędnej treści żołądkowej do wnętrza ZAOPATRZENIOWOZU :icon_evil:

A i jeszcze wykombinuj ochronę bo cenne rzeczy wieźć będziesz :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Życzę miłej zabawy, dla Mariusza super URODZIN a całej ekipie jak najmniej dokuczliwego KACA :flesje:

SZEROKIEJOŚCI!!!!!

Joaśka :crossy:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zbiórkę na LOTOSIE przed 13 żeby 13.30 wyjechać. Komu to pasuje, komu nie? kto z osób czytających forum wybiera się w piątek?

 

hej super pasuje tylko na którym lotosie w Lubartowie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipolit, powlec to sobie możesz pościel. Albo na lince ja mogę powlec kaśką twój motocykl. Zamiast powlec lepiej użyć słów "wolniejsza prędkość" "prędkość rekreacyjna". Uważajmy na słowa.

O co ty się w ogóle czepiasz bo nie rozumiem twojego problemy... Obraziłem ciebie albo twój motocykl? Nie musisz odpowiadać.

Jak coś będę jutro o 13 na LOTOSie. Pytanie do Aftysa jedziesz z nami o 13 czy o innej porze?

 

CZESIU jak możesz to wyślij mi numer na pw to zadzwonię albo jeśli mi zaufasz to weź dla mnie 3x'Tyskie-4-ropak' a 33 zł oddam ci już na miejscu tylko napisz czy da rade ;]

 

hej super pasuje tylko na którym lotosie w Lubartowie

Na LOTOSie który jest przed Lubartowem jadąc od lublina, na stacji stoi helikopter więc będziesz wiedział która to(stacja jest po prawej).

Wysłałem ci numer na pw więc jak coś to dzwoń jutro około 12 i skoczymy razem. Może jeszcze Robcio i Smok pojadą z nami.

 

Nie rozumiem waszych podniet tym zlotem. Jest to jeden z bardziej nie udanych zlotów na jakich kiedyś byłem( gorszy jest w biłgoraju),a to że jak wybieracie się na niego jest dla mnie śmieszne.Ja na waszym miejscu wzioł bym jeszcze przyczepe cempingowo.Życze mimo wszystko udanego zlotu.(jeśli to możliwe)

Odpowiem za siebie; na zlocie motocyklowym będę drugi raz w życiu i pierwszy raz na kilku dniowym i to mi przyjdzie oceniać czy jest tam fajnie czy nie, chcesz możesz zostać w domu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: Co do zakupów sms prosze z asortymentem i ilością i kto 511--238-385 :icon_twisted:

 

:icon_razz: AA i jeszcze jedno chleb i zsiadłe mleko bede miał zapas

 

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie wyobrażacie jak mnie serce boli, że nie będę mógł tam być...

Coś mi się zdaje, że w ogóle w tym sezonie nie polatam... A już najbardziej mi żal Giżycka... eeehh...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie serce boli, że nie będę mógł tam być...

 

Haju .... sercem i duchem będziemy z Wami, garnucha też nie omieszkamy wychylić za Wasze zdrówko.

 

Ps. Jak Deresiówka nie dojedzie to się na kogoś obrażę i walnę focha !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus pisałem już z Tomkiem od Shadow i ustaliliśmy, że o 10 wyjazd z cpn w Tarle, pasi? :)

 

Nie widzę problemu by się dołączyć, nie zmieniając godziny swego wyjazdu.... w dalszym ciągu ruszam o godzinie 9:30 z lotosu w kierunku na cpn w tarle :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na gorąco-zlot połozony organizacyjnie.Drogo i nudno.Osobiscie za rok sie tam nie wybieram,zreszta jak wiekszosc z ludzi z którymi rozmawiałem.Na szczescie ludzie dopisali i na naszym obozowisku bylo dosc głosno i smiesznie.

P.S. super partia k***o!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkich którzy byli no i do zobaczenia o Ostrowie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich uwag:

1. "- strzeżony park maszyn na który mają wstęp tylko kierowcy z identyfikatorem swojego motocykla"

Błagam Was! Na terenie parku maszyn było więcej gapiów i osób nieupoważnionych do wstępu, niż wszystkich kierowców z fioletowymi opaskami..

2. Nie rozumiem - z piwem można było wyjść z terenu pola namiotowego do paru maszyn, a odwrotnie nie, dlaczego? Żeby nie wnosić alkoholu i kupować na terenie zlotu?! Przecież i tak wszyscy poprzywozili swój trunek!

3. Cena jedzenia, a jego jakość.. porażka!

4. Cena wjazdu - rozumiem, że cena była wyższa w porównaniu do zeszłego roku, ale nie każdy np. chce mieć zlotową koszulkę. Poza tym, w cenie powinna być jakaś kiełbaska, piwo, żurek.. jak to na zlotach bywa.

 

Żeby nie było, że tylko marudzę, to dodam, że byłam mile zaskoczona, że kobiety na motocyklach nie musiały płacić na wjazd i że w sobotę było czysto w ToiToi. Poza tym dobrze, że była rozstawiona woda koło toalet i na polu namiotowym.. Szkoda tylko, że w niedziele nie było już tam wody.

 

Na szczęście wspaniali ludzie dopisali i tylko dzięki nim czas upływał w miłej atmosferze :smile:

 

PS To tylko moje uwagi, nie każdy musi się z nimi zgadzać.

Edytowane przez Aganieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...