Skocz do zawartości

Hel 13.VI.2010


Marek BANDIT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(..)

Cholera ciepło, nie cierpie jeździc w upał :icon_razz: :icon_mrgreen:

Cieplo to bylo 2 i 3 dni temu*, wczoraj bylo juz znosnie a dzis wpialem podpinke do kurtki :icon_mrgreen:

BTW: Przyjemnosci zycze na tym Helu, pozdrow Slawka i kto tam jeszcze z kompanii podjedzie.

 

* jezdzilem na moto do roboty, fajnie sie siedzialo w portach motocyklowych przez 8h :icon_twisted: .. ale przezylem

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps1 Marek pozdrów Koralgola- biedaczek całą trase tyłem - ze nie zwymiotował??.... :D

 

Mnie się klisza naświetliła i dupa ze zdjęć :bigrazz:

Ale zaprzyjaźniona Straż Gminna z jednych okolicznych nadmorskich wiosek szuka właściciela niżej wymienionego pojazdu...

 

http://img819.imageshack.us/img819/3817/chuujekkkk.jpg

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podziękował na super dzionek

foty będą...... :bigrazz:

 

 

Jarek Sławek napisał, że pada i nie jedzie a jak zajechaliśmy to nawet słońce wychodziło

ale pewnie jak rano te chmury zobaczył, to walnął whiskacza i już później nie było jechac* :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)

Jarek Sławek napisał, że pada i nie jedzie a jak zajechaliśmy to nawet słońce wychodziło

ale pewnie jak rano te chmury zobaczył, to walnął whiskacza i już później nie było jechac* :icon_mrgreen:

Harleyowiec, panie.. wez to potem doczysc :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps1 Marek pozdrów Koralgola- biedaczek całą trase tyłem - ze nie zwymiotował??.... :D

 

Dopiero u mnie na torach dobrze zatrzęsło i walnął pawia. Ale ogólnie bardzo mu się podobało i nie chciał się odczepić od moto wieczorkiem. Mówił że podobało mu się na obwodnicy strasznie i że nie wie jak można tak zapier.... z krzywą lagą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Dobrze było!

 

11 samurajów (w końcu sami faceci!) wyległo w niedzielny poranek na drogi północnej Polski i pozostawiło niezatarty ślad na wielu asfaltach i w pamięci piszczących przechodniów :icon_twisted:

 

Z obliczeń wyszło mi 597 km - Od Torunia (do Chełmna->Świecia->3miasta->Hel->Karwia->Wejherowo->Świecie->Toruń)

Od Świecia i z powrotem - jakieś 500 km.

 

ps najlepsze z tego wyjazdu to sernik i kawa w CSW :)

 

A bo wszędzie dobrze, ale w CSW, to...! :flesje:

No sernik, pierwsza klasa, słodkie podsumowanie...

 

Ale zapamiętam też to - widok szwadronu kilkunastu zaklętych bike'ów, w głębokim pochyleniu śmigających przez kolejne zakręty, jeden za drugim, instynktownie reagujących identycznie, skupionych w bez-słowiu...

 

Najczystsza forma

 

Dopiero u mnie na torach dobrze zatrzęsło i walnął pawia. Ale ogólnie bardzo mu się podobało i nie chciał się odczepić od moto wieczorkiem. Mówił że podobało mu się na obwodnicy strasznie i że nie wie jak można tak zapier.... z krzywą lagą ?

 

To jest jasyr - musi być niewygodnie!

Ale za to może smiało i z zadowoleniem patrzeć w przeszłość.

I pokazywać fuck'a (tylko mu łapke uwolnij!) :bigrazz:

Edytowane przez Keryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps1 Marek pozdrów Koralgola- biedaczek całą trase tyłem - ze nie zwymiotował??.... :D

 

Myślę że podobała mu się traska, całą drogę pociesznie merdał ogonkiem :icon_razz:

 

Dzięki wielkie wszystkim za miły wypadzik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie od Sowy.... ale cieszę się że Wam smakował.

zapraszam następnym razem.

 

a po zdjęciach widac, że fajnie było

teraz to mi żal...

:banghead:

Motyla noga swojski sernik a ja go nie jadłam! :evil: :biggrin:

Oluś nie ma tego złego..... teraz my same kobiety w skromniejszym gronie pojedziemy nad morze! Zero facetów! Tylko pamietajcie żeby misie zabrać! :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

Panowie gratuluje udanej wycieczki. :lalag:

 

 

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...