Skocz do zawartości

Mocowanie - stelaz kamery ,aparatu


dommar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Poza tym...nawet nie zawitałeś do powitalni, tylko kasa kasa kasa....

 

No tak sie sklada ze zawitalem tego samego dnia jak kultura nakazuje.Nie znajde tu chetnych .. no coz mowi sie trudno.Kupujcie inne o wiele tansze i lepsze mocowanka.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zeby nie bylo ze sobei to wymyslilem to 6 mocowan juz sprzedalem(prawie wszystkie na forum fireblade).

 

Wejdz na forum HD ( harley Davidson ) tam sprzedasz nie po 200 a po 800 i naprewno nie jedna a wiecej sztuk :icon_mrgreen: Nie zapomnij tylko wyfrezowac Harley ( beda lykac jako oryginal jak mlode pelikany :icon_mrgreen: )

 

Ale licze sie z tym ze takim jeczacym ludkom jak TY raczej to nie bedzie pasowalo. Jesli mowisz ze znalazles takie mocowanie za 25euro to daj mi znac z linkiem to wezme sobie z 10 na zapas.

 

Kolego, podalem Ci firme gdzie mozesz to znalesc, sorry ale niemam zamiaru za Ciebie tego szulac, nie chce mi sie po prostu.

 

Pewnie nawet nie kliknales na linka ktorego dalem zeby sprawdzic ile to kosztuje(cena w euro jako ze jestes europejczykiem pelna geba)

 

I tu sie mylisz, sprawdzilem wszystkie linki jakie podales z wyjetkiem przedstawionego filmu. Moja opinia na temat Twojego produktu jest jak najbardziej pozytywna, jedynie co mi sie nie widzi jest cena ktora jest po prostu z kosmosu i nijak ma sie do produktu !

 

Co do europejczyka pelna geba, hmmmm, moze i nie pelna geba ale przynajmniej na tyle rozeznanego w rynku ( na temat statywow motocyklowych ), ze od razu go u Ciebie zamowilem.

 

Na allegro jest mocowanie ze zwyklej stali za niecale 80 zl.To teraz jesli jestes taki obcykany wyltumacz mi jak za kawalek blaszki mozna chciec 80 zl??

 

No dokladnie na takiej samej zasadzie gdzei Ty chcesz 200,- + 15,- pln za koszta wyysylki !

 

Nie masz zielonego pojecia o tych rzeczach i niepotrzebnie sie tu rozpisujesz.

 

Nie bede Cie o tym przekonywak, z zawodu jestem po handlu hurtowym i zagranicznym, wiec niewiem czym chcesz mnie tu zaskoczyc :icon_mrgreen: Dyplom mam Ci zeskanowac ? :biggrin:

 

Nie dziwie sie jednak dlaczego wciaz znajduja sie ludzie ktorzy naped do motorow o pojemnosci 1000ccm kupuja za 400-500 zl bo przeciez te wzmacniane za 700-800 to czyste zlodziejstwo.

 

Jezeli tego niewiesz to juz swiadczy o Twojej niewiedzy dotyczacej kalkulacji towaru. Jezeli oryginalny naped przechodzi poprzez kilka rak i kazdy narzuca swoja marze, do tego koszta transportu, ubezpieczenia i wiele innych ( serdnio jest to 16 pozycji + rabaty ). Moze ktos kto ma tak samo nikla wiedze na ten temat jak Ty da sie zlapac na ten oryginal, osobiscie przy napedzie nie patrzylbym na producenta a na Z - Ring ( jakosc jaka jest na rynku niemieckim jest prawie taka sama )

 

Chcialbym ci jeszcze zaznaczyc ze moje mocowanie to polowa ceny oryginalu.Jesli chcesz wejdz na forum fireblade i popytaj ludzi ktorzy juz to kupili czy to wyrzucanie kasy w bloto i takie wielkie zdzierstwo.

 

Kolego, taki tekst to mozesz puscic w piaskownicy a nie tu na forum gdzie ludzie sa bardziej swiadomi ( nie ublizajac userom forum Fireblad'a ) :biggrin:

 

Aha i towar jest wart tyle ile kosztuje jego wyprodukowanie a nie ile klient za niego zaplaci.Wogole skad ty zes wytrzasnal takie rozumowanie??

A jesli zrobienie tego jest takie proste to znajdz sobie kogos kto ci to za 100 zl zrobi.

 

Skad ? Z zycia i ze szkoly. Swiat jest pelen takich jak Ty ktorzy blednie oceniaja wartosc - jak to sie konczy, chyba nie musze mowic, juz przedmowcy dali Ci do zrozumienia, ze cena niewarta towaru. Ja swoj stelaz dalem sobie zrobic juz pare lat temu notabene z nierdzewki koszt 100 pln i jestem z niego zadowolony, moge na nim umiescic kamere, tankbag, myszke GPS'u. W Twoim produkcie juz tego nie zamontuje, mimo, ze optycznie wyglada bardziej zachecajaco niz moj. Efekt, Twoj jest wizualnie ladniejszy ale mniej praktyczny, moj jest tanszy za to 3 x bardziej funkcjonalny, o materiele nie wspomne, chyba, ze bedziesz twierdzil, ze aluminium jest bardziej szlachetne od nierdzewki.

 

:crossy:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...