Skocz do zawartości

Simson s51 -niskie obroty


piotrekp132
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam simosna s51 (3biegowego) bez zadnych przerobek simson po zimie jakos beznadziejnie chodzil okazalo sie ze przerwa na swiecy była zła jest ustawiona ale teraz cos na niskich obrotach muli bardzo nawet gaśnie czasami i cos szczela w okolicy cylindra i gaźnika POMOZCIE przed chwila zauwazylem za na wysokich obrotach tez muli i cos szczels aha i jak sie zostawei odpalonego bez gazu to zgasnnie

Edytowane przez piotrekp132
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się użerałem z jednym Skurwsonem SR, podobne objawy. Nie wiem w sumie co mu było, i nie chcę wiedzieć. Zmarnowałem cały dzień z tym przygłupem ale na końcu git chodził. Obym go więcej już nie widział. Teraz mam jeszcze S51 w kartonach, z tym przygłupem też będą problemy, z góry to wiem więc za wczasu zamówiłem sobie wizytę znajomego speca od autystycznych motorowerów. Ja już nie jestem w stanie zniżyć się do poziomu grzebania w tych śmieciach.

 

Dam Ci radę - wyp****ol tego Simka na śmietnik i kup 2-biegowego Rometa. Koniec problemów z mechaniką, koniec z pogardą rówieśników no i klasa sama w sobie. Simek może Rometowi co najwyżej prać brudne gacie. :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on stał troche ale jeździłem nim wcześniej tylko musiałem go pchać bo przerwe na świecy miałem zlą

sproboje przeczyscic go, ale zauważyłem że na wężyku paliwowym na górze zbiera sie powietrze i paliwo nie dochodzi ale to czasami tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już czegoś się nauczyłeś. Tak się właśnie zdobywa doświadczenie w mechanice. Znajdując usterkę wskoczyłeś od razu na wysoki poziom. :biggrin: Mnie nigdy by do łba nie strzeliło że świeca może być nie dokręcona. :banghead: A grzebię w motongach od 15 lat.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już czegoś się nauczyłeś. Tak się właśnie zdobywa doświadczenie w mechanice. Znajdując usterkę wskoczyłeś od razu na wysoki poziom. :biggrin: Mnie nigdy by do łba nie strzeliło że świeca może być nie dokręcona. :banghead: A grzebię w motongach od 15 lat.

 

 

 

weź sobie z tłumika wyciongnij to co w nim jest wtedy dostanie leprzego buta i bendzie lepiej chodził tam jest coś takiego jak poskrencana placha czy coś takiego jak to wyciongniesz to dostanie takiego buta że szok też tak zrobiłem i przy zmianie biegu czuc było że jest dóżo silniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przykręceniu świecy simson fajnie chodzi ale i tak ale już tak raz na 1h jazdy cos szczeli z cylindra czy z gaźnika i mam wrażenie jakby troszeczke bardziej mulił na niskich obrotach . Tera wyczyszcze bak i gaźnik ,wydech wyczyszczony co moze byc powodem tego szczelania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie czyli tzw.kichanie w dolot (gaźnik) to objawy lewego powietrza lub ubogiej mieszanki. A lewe powietrze to uboga mieszanka, oczywiście. Choć uboga mieszanka nie zawsze jest spowodowana lewym powietrzem. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...