Skocz do zawartości

III Moto Zauro Music


Robcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecej informacji na: http://www.motozaurobaltow.pl/zlot-motocyk...w-baltowie.html

 

Wybieram sie i w tym roku... jest jeszcze czas na planowanie tego weekend'u :crossy:

 

 

Zdrówka! Robcio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich braci i siustr MOTO :notworthy: . Zgłaszam swoją obecność na zlocie wraz z moją Agnieszką, do zobaczenia w Bałtowie.

Edytowane przez Agmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja mogę się zdeklarować na sobotę i niedziele. Tak przeglądam sobie galerię "Moto Zauro.." z 2008 roku a tam kto... palec?! albo mnie oczy mylą.

zdjęcie DSC_1385.JPG

Kurcze w tym Bałtowie jest multum atrakcji turystycznych, elegancko.

Pzdr.:)

Edytowane przez baily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Tak przeglądam sobie galerię "Moto Zauro.." z 2008 roku a tam kto... palec?! [...]Kurcze w tym Bałtowie jest multum atrakcji turystycznych, elegancko.

Pzdr.:)

 

Juz w tamtym roku bylo to zdjecie z Palcem i Deresiem :clap:

 

Mi sie w Baltowie podoba, przyjemna dla oka miejsce zlotowe, wspolna jazda po okolicach Gor Swietokrzyskich i inne fajerwerki.

 

Wybieramy sie w piatek, w niedziele powrot na parade Marysi i Pavsona :crossy:

 

Do zobaczenia! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był niech żałuje :D [...]

 

Swieta racja!

 

...w piatek burza z piorunami :eek: odpuscila nam dopiero za Annopolem, przemoczyla lekko i spowodowala opoznienie w dotarciu na miejsce. Za to w sobote i w niedziele super pogoda oraz swietna zabawa :icon_biggrin:

 

Organizacja, tradycyjnie, na wysokim poziomie... dobre rozwiazanie dotyczace parku maszyn. Konkretny wypas w postaci kontenera ToiToi, w ktorym umieszczono rzedy umywalek oraz natryskow z ciepla woda - rewelacja niesamowita :lalag:

 

W tym roku wspolny przejazd na Swiety Krzyz to trasa okolo 200km (parada musiala okrazyc Gory Swietokrzyskie z powodu remontow drog w kierunku Nowej Slupii). Dla niektorych to za duzo, ja zazwyczaj czuje niedosyt jazdy, wiec dla mnie taka jazda to kolejny plus :crossy:

 

Na IV MotoZauroMusic juz sie wybieram :biggrin:

 

Pozdrawiam rowniez LGZ :flesje:

 

A to link do galerii --> FotoBałtów2010 .

 

 

Zdrowka! Robcio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] szkoda że nie spotkaliśmy się :banghead:

 

Oooo... rzeczywiscie szkoda. Musielismy sie jakos mijac - zlosliwosc losu :icon_rolleyes:

 

My mielismy namioty na polu na przeciwko rollercoaster'a, nasze bylo to wielkie ognisko. A Wy gdzie sie rozbiliscie?

 

Pozdr. R. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wielkie ognisko na które ja znosiłem drewno ze zwierzakami i eww gdy ty Robciu opalałeś się w cieniu za busem xP

A właśnie masz jakiś kontakt z tym gościem co dał mi się przejechać tym czarnym krążownikiem chwile przed paradą? Robił mi foty podczas jazdy i chce je zdobyć :D

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...