Skocz do zawartości

(mój) Początek końca.


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż mogę powiedziać...

Chwilowo zakończyłam sezon, szybciej niż go zaczęłam :icon_evil:

 

Po prostu "WarszaFka płonie"

Reszty nie chce mi się komentować :lapad:

 

http://img214.imageshack.us/f/42792951.jpg/

http://img229.imageshack.us/f/xj2.jpg/

 

Można? Można! -> http://img59.imageshack.us/f/xj3z.jpg/ :icon_rolleyes:

 

PS. Ogromne podziękowania dla dwóch Panów (z GSXR i XJ), którzy zatrzymali się i ogromnie mi pomogli!

Koledzy! wiem, że tu jesteście, dzięki za wsparcie!! :notworthy:

Edytowane przez gronoszowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz w mordę! Instalacja pod siedzeniem zaczęła się kopcić? Uszkodzenia (chyba) niewielkie, oszacowałaś juz straty?

Współczuję oczywiście i życzę szybkiego doprowadzenia moto do stanu używalności, kto jak kto, ale Ty akurat masz dobry support ;)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykry widok - http://img717.imageshack.us/img717/4499/zdjcie168.jpg

 

Gdyby lolki w pierwszym samochodzie mieli sprawną gaśnicę straty byłyby mniejsze :banghead:

 

Na pocieszenie potwierdzam, że mam dla ciebie uchwyt pasażera, a nawet dwa jeśli się przydadzą.

 

Grunt, że tylko sprzęt ucierpiał. Głowa do góry :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywer: na pierwszy rzut oka uchwyt pasażera, kierunek, tłumik, kilka owiewkowych plastików, osłonka łańcucha, podnóżk pasażera, uchwyt na akumulator, akumulator, kanapa... dalej nie wiem, nie chce mi się chwilowo myśleć ;]

 

Fantom nie tylko sprzęt ale i rękawiczka lewa moja ulubiona! :D

Dziękuję jeszcze raz, sama bym się w tym pogubiła. Swoją drogą chyba zacznę wozić ze sobą gaśnicę... :cool:

ps. Fajne zdjęcie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywer: na pierwszy rzut oka uchwyt pasażera, kierunek, tłumik, kilka owiewkowych plastików, osłonka łańcucha, podnóżk pasażera, uchwyt na akumulator, akumulator, kanapa... dalej nie wiem, nie chce mi się chwilowo myśleć ;]

 

Fantom nie tylko sprzęt ale i rękawiczka lewa moja ulubiona! :D

Dziękuję jeszcze raz, sama bym się w tym pogubiła. Swoją drogą chyba zacznę wozić ze sobą gaśnicę... :cool:

ps. Fajne zdjęcie ;]

 

Wiem, wiem, rękawiczek ...to najcenniejszy przedmiot. Ale jak do tego doszło? Kto Ci polecał, sprawdzał? Zwarcie na aku nie bierze się znikąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, rękawiczek ...to najcenniejszy przedmiot. Ale jak do tego doszło? Kto Ci polecał, sprawdzał? Zwarcie na aku nie bierze się znikąd

Nie wiem, regulator napięcia, nieszczelne przewody?! Stało się. Jeżdzę od miesiąca, w między czasie nic strasznego się nie działo i nagle pac! ;] Aku był nowy miał jakieś 2 tygodnie(był założony prawidłowo) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właściciel beknie za brak gaśnicy w sklepie, byłam zdenerwowana! :bigrazz:

 

 

no jasne , że tak ;D miej pretensje teraz do całego świata. Może to wina tego na górze , że deszcz nie padał ?? Wiadomo , że szkoda sprzęta ale nie rób teraz wokół siebie takiej hecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne , że tak ;D miej pretensje teraz do całego świata. Może to wina tego na górze , że deszcz nie padał ?? Wiadomo , że szkoda sprzęta ale nie rób teraz wokół siebie takiej hecy

To nie heca, to przepisy :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...