Skocz do zawartości

CBR f2


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Szukałem nie znalazłem wiec pisze. Od kilku dni cieknie mi paliwo z wężyka od odpowietrzenia baku do tego stopnia, że ostatnio przez noc zrobiła się plama pod sprzętem,a teraz już do butelki zlewam. Wie ktoś może co się mogło stać? Stało się to nagle, żadnego upadku ani nic.

Pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pękła rurka w zbiorniku - znajomy tak miał, pomogło klejenie.

 

Możesz spróbować od spodu dmuchać powietrze a od góry zatkać odpowietrzenie lub spust wody i zobaczysz czy w zbiorniku widaczne są bańki powietrza - tak dowiesz się gdzie przecieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to F2 - to ja bym obstawiał korozję i w efekcie dziurka gdzieś. Nie chodzi o to F2 ma jakieś problemy z korozją, ale F2 to już nie młody sprzęt więc jak nie ciekło, a nie było wywrotki to penie skorodowało i tyle.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh no ja też myślę, że to rdza, choć miałem nadzieje że to jakaś drobnostka he Wie może ktoś jak taki bak wygląda w sensie jak ta rurka idzie z odpowietrzenia bo nie wiem co za bardzo robić, w którym miejscu bak pociąć żeby tą rurkę wydostać i pospawać jak co. Ma ktoś jakieś pojęcie,zdjęcia he ?... no f2 to nie młody sprzęt ale jeśli ktoś ma czas na poświecenie jej to jest to naprawdę miła 600, a i polatać z młodszymi sprzętami po winklach tez można i to bez odstawania :icon_biggrin: dzięki za wasze zdanie :flesje:

pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązania są dwa.

Zakup używki w dobrym stanie (choć można trafić taki sam i wtedy lipa)

Naprawa tego twojego. Z tym Wycinaniem to bym zajebiście uważał bo jak pierdylnie to masakra. Powiem ci że nie wiem jak wygląda to odpowietrzenie w F2 , ale kumpel miał to samo w ZX12. Trochę zrobiliśmy to na opak ale działa już 2 lata - metoda może na odpierd*l , ale tania szybka i sprawdzona. Wykręciliśmy pompę paliwa i przez odpowietrzenie zaświeciliśmy latarką wtedy się ukazał dziurka na igłę. Użyliśmy dwuskładnikowej plasteliny do łatania rur. Kupiona chyba w Castoramie.

Tak jak mówię działa już 2 lata wiec jakieś rozwiązanie jest. Cała sprawa zajęła z 3 h.Tylko nie wiem czy w F2 masz na tyle dobre dojście do baku żeby wsadzić tam rękę i to obsmarować.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem znaleźć tej dziurki, do odpowietrzenia jest ciężki dostęp żeby go zatkać, a bena w baku nie puszcza bąbelków tylko faluje jak dmucham przez ujście odpowietrznika. Ale i tak jakbym nawet znalazł tą dziurkę to nie dał bym rady jej załatać,nie ma dojścia :( ...nie wiem co teraz, czy zatkać odpowietrzenie z dołu i nawiercić nowe z góry, tylko że to już tak średnio estetyczne się robi.

aha i świecenie latarką od spodu też nic nie dało

pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...