Skocz do zawartości

Widzieliscie cos takiego???? MZ250 ... ale numer


ibol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Etka Vipera jest prawdziwym wzorem pieknej Etki!!!!!!!1 :) :)

I jeszcze Te lagi polerowane.........Wypas!!!!!!!

 

Bez Dwuch zdan ETKA VIPERA jest the best!!!!!!! :) :) :D

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tej zóltej na www.toya.net......................... to ja zabieram lewą porywe :) ..

 

chociaz nie ma ma dozownczka chyba ona ..no ale mocowanie do pmpy by juz bylo :) a pompke by sie zalatwilo :)

 

 

pozdro. :D i dzieki VETERANOS za uznanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz tak rozmawiamy na temat roznych ETEK, to proponuje zebyscie weszli na:

 

http://www.toya.net.pl/~jwb/bestmz/index.html

 

Gdzie dzis wrzucilem sporo zdjec MZ, ktore wygladaja ciekawie, budza zastrzezenia, podziw, kontrowersje ...

 

Jest tam na pewno kilk MZ osob, ktore zapewne zagladaja na to forum, zatem jesli ktos nie zyczy sobie aby jego MZ znajdowala sie na tej stronie to prosze o maila, lub PW.

 

Teraz mozemy sobie podyskutowac na temat tuningu ETZ :)

 

Przyznam jedynie ze bez wzgledu na wszytko MZ goscia z Allegro jest wyjatkowa i z pewnoscia rzuca sie w oczy chociazby na mojej stronie w towarzystwie wielu innych.

Tak na marginesie - odpowiedzial na moje pytanie i dowiedzialem sie ze to nie odlew na zamowienie a pozostalosc po jakims scigaczu (oprocz zadupnika i sieczenia) ... ciekawe co stalo sie z reszta skoro plastik zostal.

 

Sam uwazam, ze jesli ktos lubi MZ jako naked to z pewnoscia MZ VIPERa bedzie dla niego wzorem. Sam jestem pelen podziwu dla jej wygladu i jedyne co moge uczynic by to wyrazic to POGRATULOWAC zapalu i udanego osiagniecia.

 

Osobiscie podoba mi sie jeszcze kilka innych z tej galerii ale poczekam az sie wypowiecie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...