Skocz do zawartości

Świnia na KTMie WD5622


Rekomendowane odpowiedzi

Są takie naklejki "PATRZ W LUSTERKA, MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE" ..... trzeba było ku*wa mać odbić w lewo letko i zrobić mu miejsce ..... inni tak robią a Tobie chyba zazdrość nie pozwoliła na to, że On pojedzie a Ty stoisz :biggrin:

 

Jasne, bo motocykl to swięta krowa i mu wszystko wolno. A jak nie ustąpisz to najlepiej przyje...ać.

Zastanów się!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mógł bardziej w lewo przycisnąć kolesia do wysepki :icon_razz:

 

A WLASNIE - do*ebac GNOJOWI zeby za dobrze nie mial i za szybko nie przejechal i jeszcze wysepce przewalic aby ona za dobrze nie miala. n :P :P :P :P :P

Edytowane przez Lord_Nikkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, bo motocykl to swięta krowa i mu wszystko wolno. A jak nie ustąpisz to najlepiej przyje...ać.

Zastanów się!

Nie pitoil głupot, widocznie jesteś z tych co to razem z Samochodami stoją w korku ...... wiadomo że koleś może się przeliczył, mógł poczekać aż mu miejsce się zrobi ..... jego błąd, ale kolega w Aucie, niby Motocyklista, a się zachował jak niejeden złośliwy debil na 4-ech kółkach .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitoil głupot, widocznie jesteś z tych co to razem z Samochodami stoją w korku ...... wiadomo że koleś może się przeliczył, mógł poczekać aż mu miejsce się zrobi ..... jego błąd, ale kolega w Aucie, niby Motocyklista, a się zachował jak niejeden złośliwy debil na 4-ech kółkach .......

 

Teraz to już się zastanawiam, czy Ty to piszesz na poważnie?

Jak tak, to współczuje. Tłumaczy Cię poszukiwanie moto i pragnienie jazdy...

Edytowane przez pszym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ..... w prawo dać i zrobić miejsca troszke, nie mówci mi że się nie da, Ja tak robie i nie ma problemu (a małego Auta nie mam), jak jestem na Moto to robią miejsce i wszystko gra :biggrin:

 

Lordzie ..... dużo się u nas zmienia, bardzo dużo, przepuszczają, robią miejsce, jest coraz lepiej :buttrock: :icon_mrgreen:

 

Wiesz co jasne wszystko cacy i na prawde nie mam nic do motocyklistow ktorzy lawiruja miedzy autami w korkach. MOto mniejszy i zwinniejszy (choc czasami jak sie spiesze to mnie cos za przeproszeniem trafia ze oni jada a ja stoje - zycie), ale jak sie stoi to sie kurna stoi i sie czeka zwlaszcza jak po drugiej stronie sznur samochodow, to gdzie sie ryje buc jeden (sorry ale motocyklista to dla mnie ma kulture i wyobraznie). Dlaczego ja mam jeszcze mu ustepowac miejsca kiedy stanie na lewo skrecie juz wystarczajaco jest stresujace i za przeproszeniem jaki normalny kierowca pomyslalby ze kretyn bedzie bral sie za taki cyrkowy numer?

 

A co do zmian to wiesz co w wiele uwierze i wiem ze jest lepiej ale wiem od kolegow ktorzy poruszaja sie po polsce (na motorach rowniez) ze bucuwa jak byla tak jest i szybko sie nie zmieni, a to ze cie puszczaja to wiesz dlaczego? bo wiesz kiedy mozesz sobie pozwolic na taki manewr a kiedy nie. Wziolbys sie za takie wyprzedzanko jak w temacie? Watpie. Po drugie moze jestes swietnym kierowca ktory ma bezyne w krwi ale nie wszyscy musza byc tacy jak ty a w sytuacji gdy widzisz goscia ktory wlasciwie lezy ci na zderzaku zaczynasz troche myslec na opak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, a potem w lokalnej gazecie - Zginął motocyklista, powodem było wyprzedzanie w korku na ciągłej linii, albo powodem była nadmierna prędkośc i zła ocena sytuacji w zakręcie...

Matka płacze, dziewczyna płacze - ale co tam. Kozak był!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... kolega w Aucie, niby Motocyklista, a się zachował jak niejeden złośliwy debil na 4-ech kółkach .......

 

no tak bo jak nie masz gdzie zjechać to już jesteś złośliwym debilem na 4 kółkach ...może jeszcze niech wszyscy zaczną zjeżdżać na chodniki bo motocykl jedzie...

a motocykl to pojazd uprzywilejowany jest, że choć nie masz gdzie to musisz zjechać ?

Jak się da śmignąć między puszkami super, jak nie ...trudno ale z tego powodu nie mam zamiaru niszczyć czyjegoś mienia.

 

przyjmuję klaudiusz, że żartujesz... ;)

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie naklejki "PATRZ W LUSTERKA, MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE" ..... trzeba było ku*wa mać odbić w lewo letko i zrobić mu miejsce ..... inni tak robią a Tobie chyba zazdrość nie pozwoliła na to, że On pojedzie a Ty stoisz :biggrin:

 

Klaudiusz, daj pokoj,

 

O ile szybciej motocyklista przejechalby skrzyzowanie ? 5 sekund ? Sytuacje sa rozne, o ile widze dojezdzajac, ze jedzie za mna motocyklista, to moge ( ale nie musze ) zrobic mu miejsce. Jezeli juz sie ustawilem to stoje i czekam tak samo jak i on ( powinien).

 

Dla mnie buractwo i tyle.

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobra .... chciałem rozruszać Towarzystwo ale się nie dało :icon_twisted:

 

Całuje Mocno :biggrin:

 

p.s. Pszym .... już znalazłem :biggrin:

 

a jednak prowokator :P :P jak dla mnie to rozruszales moje palce. THX :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...