Skocz do zawartości

Zagrzeje i muli...


dawid313
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz to już w ogóle się zagadka zrobiła:/ byłem wczoraj na paradzie ślubnej u karola600, a dobrze wiecie jak taka parada wygląda, pali się tam grube litry benzyny i silnik mocno się grzeje. Po przejechaniu przez Wrocław jak się silnik rozgrzał do czerwoności prawie....... przestał mulić!! Bez większego problemu nadążałem za 600kami i większymi. jedyne co zostało to to że przed światłami troszkę wolniej na obroty wchodził ale mulenia w ogóle nie było. Czy możliwe, że silnik potrzebował tak mocno dostać po zaworach żeby się odmulił? Nie mam pojęcia o co tu chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid też mam yamahe xs 400 wersja 45 km i mam ten sam problem co ty na zimnym silniku wszystko ok rwie jak wściekły po przejechaniu 15-20 kilometrow zaczyna sie dusić dobija tylko podczas jazdy do 4-5 tys obrotów i dalej nie chce iść, w ogóle nie ma sily gdy przestygnie kilkadziesiąt minut znowu wszystko jest ok, wymienilem swiece jednak to nic nie dalo zauważyłem że na prawym garze kopci mocno świece i gdy go tak nagrzeje to jak zdejme fajke z prawego gara to na lewym zapali a gdy zdejme z lewego to na prawym nie chce zapalic ogolnie jak go rozgrzeje to ciezko pali. Co poradzicie myśle o cewce lub o paliwie może z prawego gaznika nie dostaje paliwa, co o tym myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobija tylko podczas jazdy do 4-5 tys obrotów i dalej nie chce iść, w ogóle nie ma sily gdy przestygnie kilkadziesiąt minut znowu wszystko jest ok, wymienilem swiece jednak to nic nie dalo zauważyłem że na prawym garze kopci mocno świece

 

To zlikwidowałem zmianą fajek i kabli

 

 

Godzinę temu przyjechałem do Wro z Lądka Zdr. i co się okazało...

Zagrzałem go jak tylko się dało i w ogóle nie zamulał, mimo 27 koni przyspieszał żwawo nawet z 90km/h. Jedynym problemem jest to, że ma opóźnioną reakcję na gaz, jak trzyma go na 1400 obrotów i przekręcam manetkę o załóżmy 1/4 to reaguje nawet PO 2 SEKUNDACH!!

O co tu do diaska chodzi??;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...