Skocz do zawartości

Jake zalety i wady Hondy CBR 600 F


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem ostatnio motorek taki jak w temacie. Rocznik '88, stan silnikowy i ogólny bardzo dobry. Nie potrafiłem jeździćna motorach aż do zeszego tygodnia :) Hona się super prowadzi i spokojnie daje sobie z nia rade, mimo że jeszcze jestem "zielony" a motorek ma kopa :) Jakie zalety i wady ma ten model? Napiszcie wszystko co wiecie na ten temat. Słyszalem że coś jest nie tak z napinaczem (wada fabryczna). Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

siema Gladzio. jestem warmer i tak samo jak ty jestem szczęsliwym posiadaczem cbr 600, i to jest mój pierwszy większy motorek, i tak samo mam go od tygonia. jak czytałem twojego posta to tak samo jakbum ja go pisał :D jak mówi jeżdze na niej dopiero tydzień a nawet 3 dni bo jużzdążyłem mieć lekką glebe połamałem troszke owiewki i prawy kierunek ale spoko już ją posklejałem i słożyłem do kupy ale i tak jeszcze nią nie śmigam bo musze wymienić klocki(chyba przez to ta gleba) noi ta pogoda :) przez te 3 dni jazdy nie zdążyłem jej jeszcze poznac ale nabrałem dużo respektu do tego motorku. jeżdzi mi się narazie zajebiście już się wniej zakochałem, super silniczek i przyspieszenie a również dobra na dłuższą trase. to jest chyba maszynka o jakiej marzyłem, napisz kiedyś jak Ci na niej sięjeżdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadam sie. Mi tez delikatnie sie przewróciła ale z mojej głupoty :) , naszczęcie miałem tylko małe zadrapanie które już zamalowałem. Ja musze jeszcze zdać prawko co mnie bardzo dołuje bo już mam wielką ochote rozpocząć zeson. Jam mozesz to wyślij mi na maila zdjęcie twojej strzał. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie weim jak jest w F1 ale w F2 trzeba zdjąć oba tylne boczki(dwie śrubki przy owiewce trzba ustawić na płasko żeby zatrzaski mogły wyjść i potem trzy mocowanie wsuwane i delikatnie ściagasz z motoru- popatrzysz to zobaczysz że to proste).

potem dwie śrubki od siedzenia i ściągasz kanape a potem kolejne dwie od pokrywy akumulatora która jest pod kanapą w części przy zbiorniku i pod nią masz akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...