Skocz do zawartości

22 maja- DD Wąsy Falbogi :))))))))


Florkowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

do odjazdu zostało tylko 6 dni!! Mam nadzieję, że pogoda będzie nieco lepsza niż teraz:-)

 

Potrzebna jest jeszcze wasza pomoc.

Ford Polska załatwi pizze i napoje na imprezę. Do nas jest prośba abyśmy wzięli ze sobą słodycze dla dzieciaków. Dobrze by było aby były one pojedynczo zapakowane (batoniki) ponieważ łatwo będzie je dzielić. Dzieciaki zazwyczaj nie dostają słodkiego podwieczorka bo nie ma na to pieniędzy więc możemy pomóc:)

 

pozdrowionka:)

podobno sobota ma być najładniejsza z całego tygodnia. wiadomo ilu nas jedzie?

czy oprócz słodyczy przyda się coś jeszcze?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko uda mi się ogarnąć tak by mieć wolną sobotę też chętnie się przyłącze.

Tylko pytanie. Zbiórka o godz. 10 na tej stacji dalej aktualna?

 

zbiórka o 10.00 na stacji:)

 

ile z nas jedzie to na prawdę nie wiem ale liczę, że ktuś się pojawi:) na pewno będzie cała ekipa z forda z samochodami (oni przygotowują również konkurencje, jakieś slalomy, rajd itp:) a no i ekipa Crankowa:)

 

DAMY RADE!

a pogodę trzeba zaczarować i też będzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

poszukuję liny do zabawy, niestety moja uciekła a mieliśmy zrobić konkurs z przeciąganiem. Ma ktoś może i mógłby przywieść?

 

 

ładna pogodna będzie, tak więc do jutra!:)

 

Hej!

w razie czego to jest moj numer 607 440 984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo gorąco dziękuję, tym wszystkim,którym jednak się chciało:) dzieciaki zachwycone o czym świadczył zbiorowy płacz po waszym wyjeździe- dlatego będzie trzeba tam koniecznie wrócić:)

 

Zapraszam wszystkich w środę na małego tymbarka (zmotoryzowani) bądź piwko do Cranka o 19.00, spotykamy się tam z ekipą z Forda, powymieniamy się zdjęciami, wyświetlimy je na rzutniku i wspólnie pooglądamy.

 

pozdrawiam ciepło

Florkowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich w środę na małego tymbarka (zmotoryzowani) bądź piwko do Cranka o 19.00,

 

No to do zobaczenia .... bedziemy tam od 20.00 silna ekipa Wildkow :crossy: :buttrock:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i pozdrawiam :buttrock: !

 

Jak napisała Kasia / Florkowa / było wspaniale. i Ja też tak uważam :clap: !

Dopisała pogoda, aczkolwiek pod koniec trochę nas zaczęła straszyć i na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Dzieci jak zwykle były wspaniałe. Trochę na początku nie mogły się rozkręcić, ale jakoś powolutku wszystko się unormowało.

Ponieważ było dużo małych dzieciaczków to jak zwykle szalały na dmuchanych zamkach. Zabrakło nam PSZCZÓŁKI / Agi / i jej farbek do malowania buziek dzieciaków.

Z przykrością muszę tu stwierdzić, że była nas co prawda nie liczna grupa, która nie można nawet porównać do średniej ok. 10 maszyn, ale jedno jest najważniejsze: HONOR NASZ ZOSTAŁ URATOWANY :clap: !

Tak jak pisała Kasia były też łzy rozstania i smutek, ale co zrobić ?

Pożegnania bywają smutne jak to w życiu :evil:

Jeszcze raz dziękuje Wszystkim za znalezienie czasu i wizytę w tamtejszym Domu Dziecka traktując to jao przejażczkę za miasto w bardziej czystsze powietrze jakie jest w Warszawie i nie obserwowanie w tym czasie w TV tej "Wielkiej Wody " :icon_biggrin:

 

Jeszcze raz dziękuje Wszystkim i do następnego spotkania w następnym Domu Dziecka :icon_biggrin:

Pozdrawiam :buttrock:

 

 

 

 

----------------------

:crossy:

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija tylko czas w którym żyjemy.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i było nas mało... ale jaszcze raz sprawdziło się powiedzenie: nie ilość a jakość jest ważna!

radość dzieciaków była tego najlepszym dowodem. było świetnie, no i ten obiad:)

do zobaczenia w środę.

 

pozdrawiam

 

 

ps. Kitka, zmień tę cholerną oponę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...