Skocz do zawartości

22 maja- DD Wąsy Falbogi :))))))))


Florkowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Tak jak już wspominałam wcześniej, organizuję wyjazd do Domu Dziecka w Wąsach Falbogach. Do akcji dołączył się Ford Polska, wstępnie CRANKowa ekipa i na Was też BARDZO liczę!:)

 

A co się będzie działo?

Chyba już standardowy zestaw atrakcji:

-bańki mydlane

-zamki dmuchane

-malowanie buziaków

-wata cukrowa

-animacje z chustą Klanzy

-przejażdżki motocyklowe

-może qadowe (jeśli wujkowie się pojawią)

-pokaz Fundacji Razem Łatwiej- czyli dogoterapia

-I oczywiście wspólny meczyk:)

-A w nagrodę pani dyrektor zaprasza na bigosik:-)

 

Jeżeli chodzi o czas i miejsce spotkania to postaram się jak najszybciej Was powiadomić, aby każdy znalazł czas w miejmy nadzieję piękną słoneczną pogodę:)

 

Wycieczka jest troszkę dłuższa (ok 70km) ale z drugiej strony może być to udana przejażdżka:) Mapka

 

pozdrawiam ciepło:)

 

 

Florkowa

 

p.s. jeśli macie jakieś pomysły to piszcie śmiało:) od atrakcji głowa nie boli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam :buttrock:

 

Pomysł :clap: !

Tradycji staje się zadość i znowu robimy to co potrafimy robić najlepiej i z zadowoleniem wszystkich, a także ku radości Dzieciakom :clap: .

Jeżeli my tego im nie zrobimy nie zrobi tego nikt :biggrin: !

Ja jestem tradycyjnie za :buttrock:

 

Ps.

A może zorganizujmy przeciąganie liny Dzieciaki przeciwko nam, albo biegi w workach? :biggrin:

Mogą być wyścigi z jajkiem surowym na łyżce, albo wyścigi z dzieciakami na plecach /dla tych co mają silne nogi / :bigrazz:

 

Jechałem nie dawno do Siedlec z Kolegami kupować Virażkę i nie było tak źle :biggrin: .

Droga co jest w przebudowie, to nie taki problem bo większy to Mińsk Maz. i światła :( !

Wyjedzmy po prostu trochę wcześniej np. 45 min i po sprawie :biggrin:

Prośmy Pana tylko o pogodę :biggrin: a humory dopiszą i droga ie będzie przeszkodą :cool:

 

 

:crossy:

Miłość do motocykli nie przemija, przemija tylko czas w którym żyjemy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jechałem nie dawno do Siedlec z Kolegami kupować Virażkę i nie było tak źle :biggrin: .

Droga co jest w przebudowie, to nie taki problem bo większy to Mińsk Maz. i światła :( !

Wyjedzmy po prostu trochę wcześniej np. 45 min i po sprawie :biggrin:

Prośmy Pana tylko o pogodę :biggrin: a humory dopiszą i droga ie będzie przeszkodą :cool:

:crossy:

Miłość do motocykli nie przemija, przemija tylko czas w którym żyjemy.......

 

Jak się uporam ze sprzętem to przeprowadzę przez Mińsk bezboleśnie, tylko kto będzie chciał ze mną jechać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uporam ze sprzętem to przeprowadzę przez Mińsk bezboleśnie, tylko kto będzie chciał ze mną jechać ;)

 

Spoko ! spoko !

Chętni będą nie bój żaby :biggrin:

Oczywiście mojej ŻABY :biggrin:

Wcześniej omówimy trasę i po zawodach poprowadzisz i w :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kochani!

ja trasy nie znam więc chętnie zdam się na waszą pomoc!

 

 

co do przeciągania liny i worków już mam załatwiony sprzęt:D

 

p.s czy skoro znacie traskę to może znacie miejsce gdzie najlepiej byłoby zrobić zbiórkę, żebyśmy pojechali wspólnie? jakiś duży parking albo cuś:)

 

florkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Wszystkich i pozdrawiam :buttrock:

Też o tej stacji pomyślałem i jest to ostatnia stacja można powiedzieć na wylocie z Wa-wy :icon_biggrin:

Można dobrać paliwa i w razie czego można jeszcze po naradzie odbić na Sulejówek w lewo :wink:

Pozostaje nam tylko modlitwa o pogodę :notworthy: :notworthy: :notworthy: i ustalenie godziny zbiórki .

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieje, że obecność nasza będzie tak liczna jak ostatnio do DD Konstancin a może i większa :clap:

 

 

 

---------------------------------------

:crossy:

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija tylko czas w którym żyjemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to miejsce zbiórki mamy ustalone. Czekam jeszcze tylko na informacje od pani dyrektor o której mamy się zjawić. Ale przewiduję, że w okolicach godziny 10 będziemy się umawiać:)

 

ja tez liczę na dużą frekwencję, zwłaszcza, że dzieciaki czekają z niecierpliwością:)

 

 

Florkowa

Edytowane przez Florek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę obserwował temat :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

do odjazdu zostało tylko 6 dni!! Mam nadzieję, że pogoda będzie nieco lepsza niż teraz:-)

 

Potrzebna jest jeszcze wasza pomoc.

Ford Polska załatwi pizze i napoje na imprezę. Do nas jest prośba abyśmy wzięli ze sobą słodycze dla dzieciaków. Dobrze by było aby były one pojedynczo zapakowane (batoniki) ponieważ łatwo będzie je dzielić. Dzieciaki zazwyczaj nie dostają słodkiego podwieczorka bo nie ma na to pieniędzy więc możemy pomóc:)

 

pozdrowionka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...