Skocz do zawartości

II Piknik Motocyklistów - Stary Sącz (16 V '10)


Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak w zeszłym roku zapraszam na "Piknik Motocylkistów z okazji urodzin Sługi Bożego Jana Pawła II"

Stary Sącz - Ołtarz Papieski

wstęp - free

11:00 "Krew znaczy milość" - kilka słów o krwiodawstwie.

12:00 Msza Święta z kazaniem dla motocyklistów

Jedzonko (bigos i kiełbaski dla wszystkich)

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (np. rękawice motocyklowe, koszulki motocyklowe)

15:30 - Koncert Marcina Stycznia

17:00 - Parada motocyklowa na trasie:

Centrum Pielgrzymowania Stary Sącz - Pomnik Jana Pawła II Nowy Sącz

 

Wspieramy:

Ołtarz Papieski w Starym Sączu

Dom Dziecka w Nowym Sączu

Krwiodawstwo - możliwość oddania krwi

 

Krótka foto relacja z zeszłego roku:

 

Pozdrawiam

Włoszku

Edytowane przez Włoszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajnie :):) jedynie szkoda że data pokrywa się z :

 

Poświęcenia motocyklowe w Mogilnie pod Nowym Sączem 16.05.10

 

Witam.

16.05.2010 organizowane będzie pierwsze święcenie motocykli w parafi Św.Marcina w Mogilnie. Kś.Mariusz Florek<również motocyklista> zaprasza wszystkich na godz 15.00 gdzie odbędzie się msza święta, po czym planowana parada motocyklowa <ok 10km> drogą na Posadową,pod górą Rosochatką i powrót pod górą Jodłową pod plac kościelny,planowany prawdopodobnie mecz motocyklistów piłki nożnej z pobliskim klubem,losy i nagrody w tym do wygrania rower,inne zabawy,piękne widoki,poczęstunek itp..serdecznie zapraszam wszystkich..Proszę pisać..jeżeli będą chętni wyjazd z pod MCdonaldu o 14stej..

 

 

 

Jednak postaram się być na jednym z nich na 100% na którym....to jeszcze zobaczymy:)

Pozdrawiam

Kanak98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja oczywiście zapraszam do nas :)

Niechaj tylko pogoda dopisze, a będzie świetnie! :bigrazz:

 

 

Jak pogoda dopisze, to można będzie obskoczyć obydwa miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja oczywiście zapraszam do nas :)

Niechaj tylko pogoda dopisze, a będzie świetnie! :bigrazz:

 

Wjazd za free jest napewno bo nie wierze :bigrazz:

Tam bedzie możliwość oddania krwi, jak tak to bym oddał. :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tak oczywiście wjazd nic nie kosztuje. Będzie składka zbierana na dom dziecka, ale składka nie jest obowiązkowa ;)

 

Będzie możliwość oddania krwi, wszystko jest na miejscu, wiec zorientowanie się co i gdzie nie powinno sprawić problemu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, aura raczej spłata figla. Cała impreza bedzie przeniesiona do środka Centrum Pielgrzymowania i będzie raczej w charakterze kameralnym, bo nie spodziewamy sie tłumów w taką pogodę. Wszystko będzie pod dachem, ale niestety musieliśmy zrezygnować z koncertu Marcina Stycznia i prawdopodobnie wiekszosc konkursów sie nie odbedzie. Wielka szkoda, bo zeszłoroczna impreza okazała się wielkim sukcesem (ponad 500 motocykli) i liczylismy, że w tym roku przyjedzie od 1000-1500 maszyn, niestety z pogoda jeszcze nikt nie wygrał i trzeba było na szybko coś zmienić.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Ze względu na fatalna pogode, wszystkie ważniejsze elementy Pikniku, zostały przeniesione na 13 czerwiec godz. 12:00. Szczegóły juz wkrótce.

 

ps. Kanak098 byłeś w niedziele z nami? Jeśli tak, to który to Ty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by nie było? :D:D:D oczywiście że byłem przecież ledwie co deszczyk kropił :) miałem się go przestraszyć :)

Byłem na tej srebrnej aprilli :) a w środku dość dużo czasu spędziłem przed...kominkiem ;]

A Ty to któryś był?:)

pozdrawiam

 

 

Ps gdyby była potrzebna jakaś pomoc przy tym pikniku to jestem chętny(oczywiście w miarę moich możliwości:) ) Jak coś to pisz do mnie na gadu lub na nr 506106247

Edytowane przez kanak098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jak coś będzie trzeba to dam znać. Ja to ten niewysoki jegomość w skórzanej kamizelce, a czynności przy ktorych mogles mnie widzieć to: czytanie na mszy, chodzenie po składce i prowadzenie konkursów wraz z księdzem Tadeuszem. :) A żeby bylo jasne, to byłes w czerwonym podkoszulku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam prawie 100km do Starego Sącza. :( [Pochodzę z okolic Dąbrowy Tarnowskiej.] Nie jestem tak twardy jak koledzy górale z Nowego Targu, którzy przejechali 80km w ta ulewę. Duży respect! Mam nadzieje, że 13 czerwca będzie możliwość jazdy motocyklami :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...